czwartek 09-08-07, czytany: 8512 razy, autor: Silvereyes

Halinka Mlynkova powraca!

Bez Brathanków, za to w Tańcu z Gwiazdami.

Halinka MlynkovaHalinka Mlynkova / © KAPiF
O Halince Mlynkovej-Nowickiej cicho było przez cztery lata. Teraz wokalistka planuje powrót do życia publicznego i na scenę. Zacznie od kolejnej i ostatniej zarazem edycji Tańca z Gwiazdami, którą śledzić na naszych ekranach będziemy mogli już jesienią.

Choć jest szczęśliwą żoną Łukasza Nowickiego (syna znanego aktora – Jana) i matką 3,5-letniego Piotrusia, magazyn Świat i ludzie spekuluje, że w jej przypadku życie rodzinne to nie wszystko.

- Nie jestem kobietą, która potrafi życie spędzić w czterech ścianach - miała powiedzieć Mlynkova w jednym z wywiadów.

Mąż piosenkarki pracował jako aktor warszawskiego Teatru Ateneum, podczas gdy była wokalistka zespołu Brathanki piastowała w domu syna. Podobno taka sytuacja zaczęła doskwierać tęskniącej już za estradą Młynkowej.

- Patrzyłam z zazdrością na Łukasza, gdy wychodził do pracy. A ja nic, tylko gotowałam kaszki. Bardzo to przeżywałam.
Podobno Mlynkova jest osobą nerwową i jej narastająca frustracja odbijała się na małżeństwie piosenkarki, co dało się zauważyć osobom postronnym.

W oczach jednego ze współpracujących z Halinką muzyków sprawa wyglądała następująco:
- Halinka to nerwus. Ale też widziałem, że siedzenie w domu niszczy ją i potwornie dołuje. Gdy opowiadałem, że ktoś dał fajny koncert, w jej oczach pojawiał się smutek. Widać było, że śpiewanie kołysanek przestało jej wystarczać.

Mąż zauważył smutek Młynkowej i zdaniem znajomych chęć podniesienia żony na duchu miała być powodem ich częstych podróży. Halinka i Łukasz objechali wspólnie niemal cały świat – Azja, Afryka, Ameryki…

Okazuje się jednak, że estrada uzależnia. Dlatego Halinka planuje powrót, od dawna marzy o solowej płycie. Być może wkrótce się jej doczekamy…?
Jedno wydaje się być pewne – dla wokalistki nadszedł czas, by skupić się ponownie na karierze. -Nie będę rodziła kolejnych dzieci. - stwierdziła podczas jednego z wywiadów.

Trudno się dziwić tak utalentowanej piosenkarce, że ciągnie ją na scenę. Pozostaje nam jedynie trzymać kciuki za Halinkę. Poniżej Halinka Mlynkova jeszcze w zespole Brathanki w ich chyba najbardziej znanym utworze - Czerwone korale:
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
SZUSZ(SUBSKRYBUJ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO)
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
Sylwestra Hello 20...
Jula zaśpiewała swój hit "Za każdym razem" podczas
Sylwestra Hello 20...
zrób to sama szafe...
Stylizacjetv zrób to sam
zrób to sama szafe...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida