czwartek 09-08-07, czytany: 49748 razy, autor: Silvereyes

Rozpad związku Torbickiej z TVP?

Wygląda na to, że tak…

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka / © KAPiF
O zmianie obsady w TVP pisaliśmy już w newsach: TVP wyrzuca prezenterki oraz Trzaskalska ucieka z TVP. Magazyn Świat i ludzie donosi, że mogą czekać na kolejne niespodzianki.

Jedną z takich chyba najbardziej zaskakujących zmian może być odejście z TVP Grażyny Torbickiej. Dziennikarka "dwójki" swojej pracy poświęciła wiele: połowę swego życia, nieprzespane noce spędzone w studio, czas zabierany rodzinie. Pracowała tak ciężko, że zabrakło w jej życiu miejsca na upragnione dziecko.

Co ciekawe, Grażyna Torbicka nie doczekała się kontraktu opiewającego na kwotę większą od obecnych 600 złotych… Obecnie chodzą słuchy, że Torbicka pójdzie w ślady koleżanek i zostanie zwolniona z pracy w TVP.

Najwyraźniej w przeciwieństwie do męża dziennikarki (zawsze wspierającego ją kardiologa Adama Torbickiego - wspólne FOTO pary poniżej), Telewizja Polska nie docenia w pełni pani Grażyny.

[Czytaj dalej…]Jeszcze niedawno Torbicka mówiła: -Nie chcę trwać do emerytury w tej roli prezenterki. Chcę robić reportaże i filmy dokumentalne. Najwyraźniej TVP nie podzielało chęci pani Grażyny, gdyż scenariusz programu, który pochłonął wiele jej pracy, nie został zaakceptowany.

Świat… zacytował oficjalną wypowiedź rzecznika TVP w sprawie pani Grażyny: -"Kocham Kino" nadal jest w ramówce. Stwierdzenie trzeba przyznać dość enigmatyczne.

Zatem: Grażyna Torbicka nadal pracuje w TVP. Pytanie brzmi tylko – jak długo jeszcze…?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
nieśmiertelni klip
jula
nieśmiertelni klip
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość19-03-16, 06:52, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

P Grazynko jak to jest prawda ze P maja zwolnic z pracy bardzo to przezywam ! Jest P najlepsza dziennikarka i najladniejsza widzowie P kochaja ! JESTEM dobrej mysli ze tak sie nie stanie Kocham P i P piekny glos Boze spraw aby P Grazynka dalej pracowala !! Iga

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida