Kto Waszym zdaniem zasługuje na ten tytuł?

Celebryci 2011 RokuCelebryci 2011 Roku / © KAPiF, © PR Photos
Za kilka dni kończy się 2011 rok. Ostatnie momenty grudnia tradycyjnie poświęcamy na podsumowanie mijającego roku - dziś zaczynamy z zestawieniem, które nazwaliśmy "Fenomenami roku 2011".

Od razu zaznaczamy - osoby, które pojawiły się na liście trudno umieścić w jednym "worku". To zupełnie różne
osobowości, talenty (czy też niekiedy - beztalencia).

Łączy je jedno - w ostatnich miesiącach wzbudziły wiele emocji, artykuły o nich chętnie czytaliście i komentowaliście, ich zdjęcia cieszyły się największym wzięciem, a plotki dużą popularnością.

Zobaczcie, kto trafił do naszego zestawienia i zagłosujcie w sondzie - która z tych osób podbiła w 2011 roku Wasze
serca?

Adele - ten rok w branży muzycznej niewątpliwie należał właśnie do niej. Oryginalna wokalistka dała się poznać dzięki niesamowitemu głosowi, nastrojowym piosenkom i prostolinijnemu stylowi bycia. W show-biznesie wytrąciła palmę pierwszeństwa Lady Gadze, choć nie zarobiła tak dużo, jak ona. Swą twórczością "kupiła" jednak mnóstwo serc. Mamy nadzieję, że przyszły rok pokaże jej rozwój, a nie - zamianę w celebrytkę. Trochę się tego boimy.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)Kim Kardashian z całą rodziną Kardashianów - choć reality show z ich udziałem są emitowane od dłuższego czasu, na 2011 rok przypada prawdziwa eksplozja rodziny Kardashianów. Byli wszędzie. Pokazali wszystko. Stworzyli nową jakość w mediach i show-biznesie. Jedni ich uwielbiali, inni opluwali. Jak sądzicie - zasługują na miano Fenomenu roku?

Fenomeny 2011 roku (FOTO)

Fenomeny 2011 roku (FOTO)

Fenomeny 2011 roku (FOTO)Anna Bałon - nie wygrała 2. edycji Top Model, ale to właśnie ona była największą "gwiazdą" tego
programu. Na naszych oczach z irytującej i infantylnej panienki zamieniała się w walczącą o swoje marzenia profesjonalistkę. Trzymamy kciuki, żeby w przyszłym roku pojawiła się na wielu wybiegach.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)


Honorata Skarbek Honey - wytrwale, na przekór nieprzychylnym komentarzom pracuje nad swoją karierą. Coraz wyraźniej obecna na muzycznej scenie, jeszcze bardziej - na plotkarskich portalach. Wzbudza skrajne emocje, zasługuje na uznanie z jednego powodu - nie poddaje się.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)Kasia Tusk - jej obecność odnotowali w tegorocznych podsumowaniach najwięksi blogerzy. Blog Tuskówny to prawdziwy fenomen - ogromna liczba osób go odwiedzających, przedruki fotek i wpisów premierówny w różnych mediach.
Przy tym - oczywiście - Tuskówna ma też spore grono haterów. Ale to takie normalne ;)

undefined


Bilguun Ariunbataar - ten rok należał do niego nie tylko przez udział w Tańcu z gwiazdami, w którym zaprezentował naprawdę mistrzowski poziom, ale i dzięki przejęciu rozrywkowego programu Szymona Majewskiego. Bilguun na moment przyćmił samego Szymona. Czy tylko na chwilę? Wiosenna ramówka TVN to pokaże.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)Michał Szpak - najbardziej kontrowersyjny uczestnik X-Factora. W Tańcu z gwiazdami pokazał, jak można zapracować na ujemne noty, wielu ujął jednak swoim aktorskim stylem i uporem. Nie wiemy czy w 2012 roku będzie jeszcze dla niego miejsce na scenie. Na razie dajemy mu szansę, by zyskał miano Fenomenu 2011 roku.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)Maja Sablewska - w rankingach popularności wyszukiwarki Google wyprzedziła Dodę. Z szarej myszki - menedżerki zamieniła się w celebrytkę. Zaczęła prowadzić bloga, zrobiła wywiad z Kate Moss, została szafiarką.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)Dominika Zasiewska - Wodzianka. Przykład na to, jak działa zdjęcie bluzki na wizji i buziak złożony na ustach byłego faceta Dody. Niestety, obawiamy się, że medialna kariera Dominiki zakończy się równie szybko, jak się zaczęła. Chyba że dziewczyna przestanie udzielać wywiadów i paplać o tym, jak kocha Kubę i cały TVN oraz jak jara się Nergalem.

Fenomeny 2011 roku (FOTO)
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida