piątek 10-08-07, czytany: 5451 razy, autor: Beverly Pills

'Przebojowa Noc'

Czy show Urbańskiej zainteresuje widzów? - AKTUALIZACJA!.

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska / © KAPiF


Tej jesieni czeka nas prawdziwy wysyp programów rozrywkowych. Mamy Taniec z gwiazdami (zobacz listę uczestników i tancerzy), Jak ONI Śpiewają 2 (zobacz listę uczestników).

Długo mówiło się także o show Nataszy Urbańskiej, nie ujawniano jednak żadnych szczegółów. Domysły skończyły się podczas konferencji na temat programu Przebojowa Noc.

Autorski program Janusza Józefowicza ma zawojować także inne kraje. Podobno już kilka z nich zgłosiło swoje chęci nabycia praw do show.

Jak podaje serwis Wirtualne Media, program będzie można oglądać w niedzielę o 21.10 w dwóch częściach po 40 minut, oddzielonych blokami reklamowymi. W każdym odcinku prezentowana będzie muzyka z różnych zakamarków świata - na pierwszy ogień pójdą Włochy, Rosja, USA, Czechy, Francja, Hiszpania. Widzowie będą wybierali najlepszą piosenkę (przewidziane są nagrody, dla zwycięzcy samochód), a w trakcie każdej będzie pojawiał się tekst utworu, niczym na karaoke.

W każdym odcinku prezentowana będzie także dokładniej kultura danego kraju. Jeden z telewidzów otrzyma bilety na wycieczkę, by ten kraj odwiedzić.

Nie zabraknie także tańca i gości. Ważną częścią każdego programu będzie nauka tańca dla widzów. Zatańczy i zaśpiewa również sama Natasza. Wystąpią także osoby z krajów, którym poświęcony będzie odcinek. Mogą to być gwiazdy, a także np. politycy.

- Przewidzieliśmy także łączenia na żywo z tzw. statystyczną polską rodziną, która na bieżąco skomentuje to, co się dzieje na wizji - mówił na konferencji Józefowicz.

Show wydaje się niezwykle bogaty. Ale czy nie "przedobrzony"? Zobaczymy, wszystko zależy od przyjęcia widzów.

Powyżej zdjęcie z premiery Panny Tutli Putli w Teatrze Buffo w 2004 roku.

Zobaczcie video!Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida