sobota 04-02-12, czytany: 12234 razy, autor: F-Word

Media nadal twierdzą, że to koniec Deppa i Paradis

I w dodatku wszystko przez Angelinę Jolie.

Johnny DeppJohnny Depp / © PR Photos
Vanessa Paradis co prawda zaprzeczyła, jakoby jej związek z Johnnym Deppem wisiał na włosku, ale media wciąż upierają się, że to koniec sielanki.

Magazyn People utrzymuje teorię na temat rozstania pary.

Co więcej, pojawiła się teoria, że wszystko zaczęło się psuć, od kiedy Depp zagrał u boku Angeliny Jolie w filmie Turysta.

Zazdrosna Paradis chciała zmusić ukochanego, by wycofał się z projektu, ale ten odmówił. Później prasa donosiła, jak bardzo Vanessa nie cierpi Angeliny. Do tego stopnia, że nie pojawiła się u boku Johnny'ego na premierach filmu. Wszystko po to, by uniknąć Jolie.

People przekonuje, iż Vanessa ubzdurała sobie romans Johnny'ego z Angeliną i tak mocno w to wierzy, że jej frustracja fatalnie odbiła się na ich 14-letnim związku.

- Vanessa od samego początku miała obiekcje co do pracy Johnny'ego z Angeliną - twierdzi informator. - Jest przekonana, że Angelina odbiła Brada Pitta Jennifer Aniston i bała się, że to samo zrobi z Johnnym.

Trudno uwierzyć w romans pomiędzy Deppem i Jolie. W Turyście mieliśmy zobaczyć "niesamowitą chemię". Krytycy stwierdzili, że para wypadła mało wiarygodnie. Co innego Pan i Pani Smith...

Media nadal twierdzą, że to koniec Deppa i Paradis


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Lily-Rose Depp
Lily-Rose Depp
Lily-Rose Depp
Lily-Rose Depp
Lily-Rose Depp
Lily-Rose Depp
Lily-Rose Depp
Lily-Rose Depp
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida