Na żywo w telewizji i w internecie.

Oscary 2012Oscary 2012 / Newscom/StarStock
Dziś w nocy największe w roku święto przemysłu filmowego. Do Los Angeles już zjechały gwiazdy i grube ryby branży rozrywkowej. W nocy z niedzieli na poniedziałek odbędzie się 84. gala wręczenia Oscarów.

Jeśli ktoś chciałby oglądać transmisję na żywo w telewizji, może skorzystać wyłącznie z oferty Canal+. Oscarowe studio ruszy w niedzielę o 1.30, bezpośrednia relacja z Los Angeles rozpocznie się o 2.30 w nocy.

Dla tych, którzy nie mają tego programu, zostaje internet. Polskie portale oferują możliwość oglądania relacji, będziecie ją mogli również śledzić na stronie stronie telewizji ABC oscar.go.com.

Dzisiejszą galę poprowadzi Billy Crystal, statuetki będą wręczać między innymi Tom Hanks, Angelina Jolie, Halle Berry, Tom Cruise, Jennifer Lopez, Cameron Diaz, Penelope Cruz i Emma Stone.

My szczególnie mocno będziemy trzymać kciuki za ekipę filmu W ciemności, który kandyduje do Oscara w kategorii film nieanglojęzyczny. Największym konkurentem Agnieszki Holland, reżyser obrazu, będzie irańska produkcja Asghara Farhadi, Rozstanie.

TUTAJ ZNAJDZIECIE LISTĘ NOMINACJI DO TEGOROCZNYCH OSCARÓW


Oscary 2012 - gdzie i kiedy można będzie obejrzeć relację? 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...
RODZINKA ADDAMSÓW!...
Julia Kobus
RODZINKA ADDAMSÓW!...
NIESPODZIANKA ROKU...
Julia Kobus
NIESPODZIANKA ROKU...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida