czwartek 16-08-07, czytany: 8247 razy, autor: Beverly Pills

Kinga Rusin już nie jest samotna?

Przyjaźń czy kochanie?

Kinga RusinKinga Rusin / © KAPiF


Dzisiejsze magazyny wprost rozpisują się na temat Kingi Rusin. Zarówno na okładce Życia na Gorąco, jak i Świat i ludzie widnieje jej zdjęcie.

Pierwsze pismo przedstawia Rusin jako zapracowaną kobietę, która musi łączyć pracę, domowe obowiązki i wychowywanie dzieci.

- Niedzielny ojciec nie ma czasu na wychowanie - mówi Rusin. - Jego spotkania z dziećmi są czasem spełniania kaprysów, rozpieszczania, obdarowywania uwagą i zaangażowaniem. Ja jestem od czarnej roboty.

Pismo Świat i Ludzie podejrzewa, że niedługo taki natłok obowiązków może zniknąć. Rusin jest często widywana w towarzystwie 46-letniego Jamesa Collina.

Collin jest choreografem, który był kiedyś zakochany w tancerce Ewie Szabatin. To dla niej przyjechał do Polski i zrezygnował z rozwijania światowej kariery. Odpowiedzialny jest także za najnowszą edycję Tańca z Gwiazdami.

- Widziałam ich razem na spacerze w Warszawie, innym razem w Konstancinie - mówi jedna z tancerek, wylicza także zalety Collina. - Jest ciepły, czuły, wrażliwy. Potrafi słuchać ludzi i nigdy nie zostawi ich bez pomocy.

- Ma rzadki dar: daje człowiekowi poczucie, że dla niego jest jedyny i niepowtarzalny. Kinga z pewnością znalazła w nim przyjaciela.

Para była także zauważona w towarzystwie córek Rusin. Podobno wyglądali na zgraną paczkę. Może właśnie takiego mężczyzny, przyjaciela czy ukochanego, potrzebuje prezenterka?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
ja arania i kinga ...
ja arania i kinga ...
Rusin & Lis
Rusin & Lis
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida