środa 07-03-12, czytany: 16684 razy, autor: alicja

Enrique Iglesias nie oświadczy się Annie Kournikovej?

Piosenkarz nie potrzebuje ślubu.

Enrique IglesiasEnrique Iglesias / © PR Photos
Enrique Iglesias i Anna Kournikova są parą od 11 lat. Aż trudno uwierzyć, że przez cały ten czas udawało im się unikać skandali i zdrad, które w świecie sław są przecież na porządku dziennym. Jest to tym bardziej niewiarygodne, jeśli weźmiemy pod uwagę stopień atrakcyjności słynnych kochanków.

36-letni piosenkarz w najnowszym wywiadzie dla magazynu Parade położył kres wszelkim plotkom na temat rzekomo planowanych przez niego zaręczyn:

Zawsze twierdziłem, że małżeństwo niczego nie zmienia. Być może winę za to ponoszą moi rozwiedzeni rodzice. Dorastałem w przekonaniu, że nie pokochasz kogoś bardziej dzięki kartce papieru.

Iglesias jednocześnie podkreśla, że nie ucieka od odpowiedzialności. Bardzo chciałby wreszcie założyć rodzinę ze swoją piękną królową kortów tenisowych.

W dzisiejszych czasach ludzie decydują się na dzieci, nie mając ślubu. To już przestało być szokujące. Jedyne, co się liczy, to bycie dobrymi rodzicami. Nic więcej nie potrzeba - dodaje.

A co na to wszystko Kournikova? Enrique jest szczęściarzem - jego dziewczyna w pełni podziela te poglądy. Wypowiedź swojego ukochanego skomentowała jednym krótkim zdaniem:
Najważniejsze, że jestem szczęśliwa.

Naszym zdaniem jednak, Anna z pewnością nie raz skrycie liczyła na niespodziankę w postaci brylantu zaręczynowego. Czy Wy też czekaliście na huczne wesele hiszpańsko - rosyjskiej pary?Enrique Iglesias nie oświadczy się Annie Kournikovej?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Boski Enrique :*
Boski Enrique :*
Boski Enrike :*
Boski Enrike :*
Boski Enrique :*
Boski Enrique :*
Enrique i Anna
Enrique i Anna
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida