czwartek 08-03-12, czytany: 45017 razy, autor: Noir

Krystyna Mazurówna przyznaje się do aborcji

"Zostawało podmywanie się zaraz "po" cytryną, nie zawsze skuteczne."

Krystyna Mazurówna AborcjaKrystyna Mazurówna Aborcja / © KAPiF
Ledwie ucichła afera z Marią Czubaszek, która publicznie przyznając się do aborcji ściągnęła na siebie gromy ze strony wielu osób, a już szykuje się nowa "akcja".

Tym razem z Krystyną Mazurówną w roli głównej.

Tancerka, choreografka, od lat mieszkająca w Paryżu, dziś jurorka Tylko Taniec, w rozmowie z Dziennikiem również otwarcie przyznała się do przerwania ciąży:

Maria Czubaszek nie wahała się przyznać do aborcji, mimo tego, że to w naszym kraju temat tabu. Nie znam kobiety z mojego pokolenia, która by nie zrobiła tego kilka lub nawet kilkanaście razy. Sama też miałam kilka zabiegów. Co miałyśmy zrobić? Do wyboru była wielodzietna rodzina albo klasztor, bo środki antykoncepcyjne nie istniały. Zostawało podmywanie się zaraz "po" cytryną, nie zawsze skuteczne. Aborcja to drażliwy temat, ale walczmy z tabu, żeby był jakiś postęp. Ja wiem, że w Polsce nadal istnieje antysemityzm, homofobia, rasizm - mimo, że nie mówi się o tym głośno. Trzeba kształtować świadomość ludzi, walczyć z zacofaniem - przekonuje Mazurówna.

Na pytanie czy chce być babcią-buntowniczką polskiego show-biznesu, jurorka show odpowiada:

Ja nic nie zamierzam, nie planuję, jestem sobą. Moja zasada życiowe brzmi: robić zawsze to, na co mam ochotę. I tego się trzymam. Jak miałam ochotę mieć zielone włosy w latach 60., to je farbowałam, dziś mam ochotę na czerwone i nikomu nic do tego. Oczywiście kolor włosów jest tylko swego rodzaju przenośnią, chodzi o życie w zgodzie ze sobą, bez względu na to, co ludzie pomyślą. To nie bunt, ale poszukiwanie własnej drogi.

Więcej przeczytacie na stronie Dziennika.

Czubaszek, Mazurówna - czekamy na następne "coming outy" siedemdziesiątek chwalących się aborcjami. To chyba taka nowa moda?


Krystyna Mazurówna przyznaje się do aborcji

Krystyna Mazurówna przyznaje się do aborcji


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
ślad (Oglądaj tele...
Jula
ślad (Oglądaj tele...
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida