wtorek 13-03-12, czytany: 6853 razy, autor: Noir

Jessica Biel wieszała główki Barbie na choince

Co jeszcze wyprawiała? Opowiada w kwietniowym W.

Jessica BielJessica Biel / W, © PR Photos
Jessica Biel wkrótce stanie na ślubnym kobiercu - jej ukochany, Justin Timberlake wręczył jej - wreszcie - pierścionek zaręczynowy.

Ale nie tylko życie uczuciowe Biel jest teraz obiektem zainteresowania mediów. Ruszyła promocja nowego filmu z Jessiką, w którym gra obok Kate Beckinsale. Z tego powodu Jess będzie teraz pojawiać się na okładkach i udzielać wywiadów. Na pierwszy ogień poszedł magazyn W.

W wywiadzie dla pisma Biel opowiada między innymi o swoich lalkach Barbie. Na pytanie czy bawiła się nimi, odpowiada:

Tak, ale to zawsze były zabawy w stylu "Zabawmy się w seks z lalkami Barbie!" Moje lalki zazwyczaj były gołe. Pewnego dnia pourywałam im głowy, obcięłam włosy, pomalowałam to, co zostało mazakami, a potem zawiesiłam na lampkach choinkowych. To wyglądało demonicznie. Ale rodzice byli na luzie - widzieli w tym formę ekspresji, nie protestowali - wspomina Biel.

Jessica wspomina też swoje wpadki na planie familijnego serialu Siódme niebo, w którym grała córkę pastora - ojca wielodzietnej rodziny.

Pewnego dnia ścięłam włosy na zapałkę i zafarbowałam je na blond. Musiałam za to przepraszać Aarona Spelling [producenta]. Nie był zadowolony. Kiedy skończyłam 17 lat, jeden z moich okropnych znajomych przysłał na plan striptizerkę. Za to też musiałam przepraszać. Serial traktował o wartościach rodzinnych, wszyscy podchodzili do tego bardzo serio. Zawsze przepraszałam.


Jessica Biel wieszała główki Barbie na choince

Jessica Biel wieszała główki Barbie na choince


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Jessica Biel
Jessica Biel
jessica biel
jessica biel
jessica biel
jessica biel
jessica biel
jessica biel
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida