sobota 18-08-07, czytany: 5476 razy, autor: Beverly Pills

Wi¶niewski się tłumaczy

"Mam nadzieję, że to nie jest żadna sucz, ale kobieta my¶l±ca."

Michał Wi¶niewskiMichał Wi¶niewski / © KAPiF
Komentarze na temat krytykowania Karoliny Korwin Piotrowskiej przez Michała Wi¶niewskiego były różne (zobacz newsa O Korwin Piotrowskiej: ¶cierwo roku). Były też takie, które głosiły: "przesadził!"

W najnowszej notce wszystko się wyja¶nia. Wi¶niewski uważa, że jak najbardziej miał prawo krytykować. Ale czy w takim stylu?

- Proszę, nie miejcie do mnie pretensji, że wyrażam swoj± opinię o kim¶, kto wyraża swoj± opinię o mnie - mówi na pocz±tku.

- Wystarczy zobaczyć Magiel Towarzyski i wtedy będziecie wiedzieć, o czym mówię. Generalnie kobieta jeĽdzi po wszystkim i po wszystkich. Pretensje s± nieuzasadnione. Oczywi¶cie zadajemy sobie pytanie, czy należy zniżać się do jej poziomu.

- No pewnie nie i przez bardzo długi czas tego w ogóle nie robiłem, natomiast mam nadzieję, że to nie jest żadna sucz, ale kobieta my¶l±ca. I to nie sucz w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Będzie mogła przeanalizować to, że to niefajnie jest jak się jedzie po kim¶ na maksa.

- Ona robi to generalnie non stop. Także proszę bez pretensji. Każdy człowiek ma prawo się bronić. Czy każdy człowiek ma prawo atakować? No, pewnie nie, ale ja chyba mam ten mandat ze względu na ilo¶ci razy, kiedy to robiła.

We wtorek lider Ich Troje będzie musiał udać się do szpitala z powodu kamienia w nerkach. Ma przepisane specjalnie zastrzyki "w tyłek", ale nie bierze leków, które mu przepisano. Dlaczego?

- Mam przepisany lek, po którym człowiek czuje się jak na niesamowitym rauszu. Przez to nie mogłem dzisiaj nic zrobić. Taka sytuacja morfino-podobna. Totalnie mnie to zaskoczyło, dlatego nie będę tego brał, wolę cierpieć. Bo generalnie nie biorę.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz cał± galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mam± Fab...
*Michał z Mam± Fab...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. B±dĽ pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida