wtorek 27-03-12, czytany: 16682 razy, autor: F-Word

Leven Rambin i Alexander Ludwig z Igrzysk śmierci całują się

Uczucie wybuchło na planie?

Leven RambinLeven Rambin / © PR Photos
Niedawno w sieci pojawiły się wyznania jednej z gwiazd filmu Igrzyska śmierci. Wiadomo tylko, że aktorka ta zagrała w filmie jednego z trybutów, którzy biorą udział w morderczych zawodach.

Od początku wiedziałam, że ten raczej nieznany aktor klasy B mnie pragnął, a ja jego. Problem? Obydwoje kogoś mieliśmy. Więc po kilku dniach flirtowania na planie i milion kilometrów od naszych partnerów postanowiliśmy to pie*rzyć i się pie*rzyliśmy. Jak wariaci. Jak króliki. Wszędzie. Musieliśmy to z siebie wyrzucić i tak się stało. Potem on zerwał ze swoją znaną dziewczyną i powiedział mi, że mnie pragnie, a ja zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę kocham swojego chłopaka.

Według informacji, jakie aktorka ta zamieściła na swoim blogu Crazy Days And Nights, którego prowadzi anonimowo, na planie panowała atmosfera ciągłego flirtu i napięcia erotycznego, które "skończyło się na pewno jedną ciążą".

A teraz do sieci trafił filmik, na którym widać, jak Leven Rambin i Alexander Ludwig, czyli filmowi Glimmer i Cato, całują się na imprezie:


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
milin słów
jula
milin słów
za kazdym razem
jula
za kazdym razem
Kiedys odnajdziemy...
Jula
Kiedys odnajdziemy...
9 CHOINKA
SZUSZ VLOGMAS
9 CHOINKA
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida