wtorek 27-03-12, czytany: 28610 razy, autor: Malbro

Michalina Manios wyznaje: Nie mam macicy

Kolejne zwierzenia, tym razem w Pytaniu na śniadanie.

Michalina ManiosMichalina Manios / Pytanie na śniadanie
Michalina Manios gościła we wczorajszym wydaniu Pytania na śniadanie. Podczas jej wizyty w studio ponownie usłyszeliśmy historię jak to Michał został Michaliną.

- Podczas narodzin organizm wykazywał zarówno cechy męskie i żeńskie - zaczęła swoją opowieść Michalina. - Nie były to podwójne narządy, tylko zestawienie cech zarówno męskich i żeńskich. Oceniono moją płeć błędnie, jako męską.

- Funkcjonowałam wewnętrznie jako kobieta, a jedyny defekt jaki pozostawał była to kwestia źle wykształconych narządów. Podczas narodzin narządy wyglądały jak męskie, ale dalej nie rozwijały się w tę stronę. Funkcjonalnie dalej rozwijałam się jako kobieta. Wstydziłam się chodzić na wf...


Michalina wspomina, że odkąd pamięta czuła się kobietą, ale dopiero po osiągnięciu dojrzałości, w wieku 18 lat mogła coś z tym zrobić.

- Dużej ingerencji medycznej nie było, bo ciało rozwijało się odpowiednio względem funkcjonowania kobiety, czyli to był w zasadzie zabieg kosmetyczny.

Manios wyznała jednak, że nie ma wewnętrznych narządów kobiecych - nie ma macicy, nie może mieć dziecka, ale mimo to czuje się w pełni kobietą.

- Nie mam macicy, ale dla mnie adopcja jest czymś niesamowitym i wiem, że obdarzenie obcego dziecka miłością jest czymś fantastycznym i nawet gdybym miała dziecko biologiczne, drugie bym adoptowała.

Historię Michaliny już znamy, słyszeliśmy ją już wielokrotnie. Teraz, podobnie jak i Wy, czekamy na moment aż Manios udzieli wywiadu, w którym nie będziemy musieli, po raz kolejny, słuchać o jej ciężkim dzieciństwie.


Michalina Manios wyznaje: Nie mam macicy

Michalina Manios wyznaje: Nie mam macicy

Michalina Manios wyznaje: Nie mam macicy


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Top Model 2
Top Model 2
Top Model 2
Top Model 2
Top Model 2
Top Model 2
Top Model 2
Top Model 2
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida