wtorek 03-04-12, czytany: 22088 razy, autor: Bea

Kate Winslet: Leonardo DiCaprio jest gruby!

Aktorka mówi, że dostaje gęsiej skórki, gdy ogląda Titanica 3-D.

Kate WinsletKate Winslet / © PR Photos
Kate Winslet promuje ostatnio Titanica w wersji 3-D i ujawnia w wywiadach, jak zmieniły się jej relacje z Leonardem DiCaprio przez ostatnie 15 lat.

- Wyglądamy teraz zupełnie inaczej, jesteśmy starsi. Leo ma 37 lat, ja 36. Mieliśmy po 21 i 22 lata, kiedy kręciliśmy ten film. Leo jest teraz grubszy, a ja jestem chudsza.

Kate zdradziła, że czuła się wówczas jak pulchna 21-letnia dziewczyna, która próbuje przebić się w branży filmowej grając z taką gwiazdą jak Leonardo DiCaprio.

Aktorka przyznaje, że dostaje gęsiej skórki oglądając wersję 3-D.

- Zakładam okulary i siadam cała podekscytowana. Nagle widzę swoją twarz na ekranie. O mój Boże, przestańcie, wyłączcie to, niech ktoś to zatrzyma, ściszcie dźwięk... Czy my tak rzeczywiście wyglądaliśmy? O mój Boże...

Zapytana, czy pozwoli swoim dzieciom, 11-letniej córce Mii oraz 8-letniemu Joe'owi obejrzeć film w nowej wersji, odpowiedziała:

- Oczywiście, ale oprócz niektórych scen. Oni jeszcze nie widzieli tego filmu, ale są już w odpowiednim wieku i zobaczą go ze mną na dużym ekranie. To będzie dziwny seans, bo będę sobie zasłaniała oczy przy niektórych scenach, więc ktoś inny będzie musiał im zasłaniać uszy, bo ja nie mam tylu rąk!

Polska premiera trójwymiarowej wersji Titanica już 13 kwietnia. Wybieracie się na nią?Kate Winslet: Leonardo DiCaprio jest gruby!

Kate Winslet: Leonardo DiCaprio jest gruby!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
kate winslet
kate winslet
Najseksowniejsza a...
Najseksowniejsza a...
Zwycięska trójka
Zwycięska trójka
Penelope i Kate
Penelope i Kate
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida