wtorek 21-08-07, czytany: 11206 razy, autor: Lola Gudinaf

Olszówka topi stresy

W drinkach.

Edyta OlszówkaEdyta Olszówka / © KAPiF
Jak pisze Super Express, Edyta Olszówka (36 l.) przyznaje, że nerwy mają na nią niszczący wpływ - pali jak lokomotywa i trudniej odmawia sobie drinka. Jej wykluczające się wzajemnie cechy charakteru niszczą ją. Mówi, że ma słabą psychikę i o ile wrażliwość może przydać się na scenie, w realnym życiu nie jest już tak pożądana.

- Jestem słaba i silna jednocześnie. Zmienność nastrojów i łatwość przechodzenia ze skrajności w skrajność bardzo pomagają mi w pracy zawodowej, ale taka huśtawka strasznie przeszkadza mi w życiu. Dla mnie samej jest to bardzo trudne - wyznaje.

Nie tak dawno Polska rozpisywała się o tym, jak to Edyta na pokładzie samolotu pobiła Bogu ducha winną stewardesę.

- Każdemu czasem coś nie wychodzi. Każdy przeżywa swoje małe dramaty. Najgorsze jest jednak to, że wykonując ten zawód, jesteśmy cały czas obserwowani. A niektórzy wręcz oczekują od nas nieomylności - narzeka Olszówka.

Dzisiaj aktorka uspokoiła się. Ponoć codziennie medytuje. Dostała nawet rolę w filmie Lejdis, która ma być damską wersją przeboju kinowego Testosteron. Wcieli się w rolę Łucji, smotnej matki, nauczycielki biologii, która wiąże się z "niewłaściwymi facetami". Tutaj akurat realne frustracje mogłyby się sprawdzić całkiem nieźle.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Będę za tobą
jula&fabisz
Będę za tobą
NINJA I ZAKUPY W D...
Szusz Vlog
NINJA I ZAKUPY W D...
DY SZAFECZKA NA KO...
STYLIZACJETV
DY SZAFECZKA NA KO...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida