wtorek 24-04-12, czytany: 26171 razy, autor: D'Or

Radzimir Jimek Dębski: Jest mnie za dużo, znikam!

"Kupiłem bilet i zmykam!"

Radzimir DębskiRadzimir Dębski / © KAPiF
Radzimi Dębski pokonując 3 tys. kandydatów w ogłoszonym przez Beyonce konkursie na remiks jej piosenki, w tym profesjonalnych producentów muzycznych, namieszał w show biznesie, bo stało się o nim głośno, jak mało o kim, zwłaszcza w Polsce.

Od dziś można kupić płytę 4:Remix, na której znalazło się jego dzieło.

Nic dziwnego, że teraz każde studio chce mieć u siebie takiego gościa. Wczoraj Jimek, bo takimi pseudonimem posługuje się Radzimir, wystąpił u Szymona Majewskiego. Widzieliśmy go też w TVP Info, Dzień Dobry TVN i Pytaniu na śniadanie.

- Wiąże się to z tym, że jest mnie wszędzie za dużo - przyznał rozmawiając z Kingą Rusin. - Dlatego już sobie kupiłem bilet i zmykam, i znikam. Natomiast zawodowo rzeczywiście zdaję sobie sprawę, że będzie mi łatwiej załatwić pewne sprawy. Starałem się przez ostatnie kilka lat wydać płytę swoją własną, która komercyjnie może nie była tak atrakcyjna. Nie jest to łatwe, co wie każdy młody artysta, który to próbuje też zrobić na własną rękę, bez żadnego sponsora.

Czyli co, koniec Jimka? Może jednak nie - wiele pań już czeka na płytę muzyka. Jesteśmy pewni, że niektóre mogą kupić nawet i w ciemno.
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
DZIEŃ 3  KUPIŁAM S...
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 3 KUPIŁAM S...
DZIEŃ 2 BERLIN
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 2 BERLIN
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida