Która dwójka znajdzie się w finale? AKTUALIZACJA! W finale Lemon i Szyperski!

Must Be The MusicMust Be The Music / POLSAT/studio69
Już dzisiaj trzeci odcinek półfinałowy Must be the Music. Tylko muzyka. Kolejna ósemka zaprezentuje na scenie swoje umiejętności wokalne. Mamy nadzieję, że tym razem humor dopisze wszystkim jurorom i zamiast ostrej krytyki usłyszymy same pochwały.

Kto dziś wieczorem będzie walczył o miejsce w finale Must be the Music?

Leszek Sypniewski z Konina, który większość czasu spędza w Ciechocinku. Gra na akordeonie i śpiewa dla kuracjuszy własne piosenki. W odcinku eliminacyjnym wykonał właśnie jedną z nich - Ciechocinek, romantyczny wolny rynek. W półfinale również postawi na własny utwór rodem z Kujaw.

Zespół Irena, która szykuje dużą niespodziankę repertuarową. Tym razem zagra cover, jednak na pewno w swoim poprockowym stylu.

Jakub Szyperski z Inowrocławia, który pewnie trochę obawia się półfinałowego występu. Gdy startował w eliminacjach pierwszy utwór zupełnie mu nie wyszedł i dopiero If You Don't Know Be My Now Simply Red przekonało jurorów, że warto dać Jakubowi szansę. Jednak w półfinale nie będzie już miał możliwości poprawy. Jak sobie poradzi? Już niedługo się przekonamy.

November Project to niezwykle kolorowa, warszawska kapela reggae. Zespół powstał w ramach warsztatów muzykoterapii, gra i śpiewa w nim aż 12 muzyków. Jurorów w odcinku castingowym zdobyli bezpośredniością, optymistycznymi tekstami i podejściem do życia.

Dominika Kurdziel, która jest świetnie znana w branży muzycznej, jurorów w eliminacjach zaskoczyła niekonwencjonalnym opowiadaniem i nastrojowością występu. Tym razem wystąpi z własną piosenką i po polsku.

W programie zobaczymy również gitarowo - wokalny duet Backstage Acoustic. Ciekawi jesteście co zaprezentują dzisiejszego wieczoru?

24-letnia Ifi Ude, która śpiewa od dzieciństwa, sama pisze piosenki i teksty, sama aranżuje. Urodziła się w Nigerii, ale wychowała w Polsce. Jej występ będzie na pewno fantastyczny.

Polsko-ukraińsko-łemkowska kapela Lemon. Wokalista zespołu Igor Herbut z Przemkowa w odcinku eliminacyjnym zachwycił jurorów wykonaniem własnej piosenki Litaj ptaszko. To wykonanie i piosenkę pamiętacie na pewno.

A czym dzisiaj zaskoczą nas uczestnicy show? Oglądajcie razem z nami, już dzisiaj o 20 na antenie Polsatu.

Która dwójka znajdzie się w finale? Zapraszamy do komentowania poszczególnych występów.

AKTUALIZACJA!

Głosami telewidzów do finału dostali się: Lemon i Jakub Szyperski. Tuż za podium znalazł się zespół November Project. Co myślicie o wynikach?Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Backstage Acoustic

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Dominika Kurdziel

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Ifi Ude

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Irena

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Jakub Szyperski

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Lemon

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Leszek Sypniewski

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
November Project


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida