Która dwójka znajdzie się w finale? AKTUALIZACJA! W finale Lemon i Szyperski!

Must Be The MusicMust Be The Music / POLSAT/studio69
Już dzisiaj trzeci odcinek półfinałowy Must be the Music. Tylko muzyka. Kolejna ósemka zaprezentuje na scenie swoje umiejętności wokalne. Mamy nadzieję, że tym razem humor dopisze wszystkim jurorom i zamiast ostrej krytyki usłyszymy same pochwały.

Kto dziś wieczorem będzie walczył o miejsce w finale Must be the Music?

Leszek Sypniewski z Konina, który większość czasu spędza w Ciechocinku. Gra na akordeonie i śpiewa dla kuracjuszy własne piosenki. W odcinku eliminacyjnym wykonał właśnie jedną z nich - Ciechocinek, romantyczny wolny rynek. W półfinale również postawi na własny utwór rodem z Kujaw.

Zespół Irena, która szykuje dużą niespodziankę repertuarową. Tym razem zagra cover, jednak na pewno w swoim poprockowym stylu.

Jakub Szyperski z Inowrocławia, który pewnie trochę obawia się półfinałowego występu. Gdy startował w eliminacjach pierwszy utwór zupełnie mu nie wyszedł i dopiero If You Don't Know Be My Now Simply Red przekonało jurorów, że warto dać Jakubowi szansę. Jednak w półfinale nie będzie już miał możliwości poprawy. Jak sobie poradzi? Już niedługo się przekonamy.

November Project to niezwykle kolorowa, warszawska kapela reggae. Zespół powstał w ramach warsztatów muzykoterapii, gra i śpiewa w nim aż 12 muzyków. Jurorów w odcinku castingowym zdobyli bezpośredniością, optymistycznymi tekstami i podejściem do życia.

Dominika Kurdziel, która jest świetnie znana w branży muzycznej, jurorów w eliminacjach zaskoczyła niekonwencjonalnym opowiadaniem i nastrojowością występu. Tym razem wystąpi z własną piosenką i po polsku.

W programie zobaczymy również gitarowo - wokalny duet Backstage Acoustic. Ciekawi jesteście co zaprezentują dzisiejszego wieczoru?

24-letnia Ifi Ude, która śpiewa od dzieciństwa, sama pisze piosenki i teksty, sama aranżuje. Urodziła się w Nigerii, ale wychowała w Polsce. Jej występ będzie na pewno fantastyczny.

Polsko-ukraińsko-łemkowska kapela Lemon. Wokalista zespołu Igor Herbut z Przemkowa w odcinku eliminacyjnym zachwycił jurorów wykonaniem własnej piosenki Litaj ptaszko. To wykonanie i piosenkę pamiętacie na pewno.

A czym dzisiaj zaskoczą nas uczestnicy show? Oglądajcie razem z nami, już dzisiaj o 20 na antenie Polsatu.

Która dwójka znajdzie się w finale? Zapraszamy do komentowania poszczególnych występów.

AKTUALIZACJA!

Głosami telewidzów do finału dostali się: Lemon i Jakub Szyperski. Tuż za podium znalazł się zespół November Project. Co myślicie o wynikach?Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Backstage Acoustic

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Dominika Kurdziel

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Ifi Ude

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Irena

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Jakub Szyperski

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Lemon

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
Leszek Sypniewski

Dziś trzeci półfinał Must be the Music 3
November Project


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
 Za każdym razem &...
Jula -Sylwester z tvn(SubskrybujOficjalny kanał JulaInfo)
Za każdym razem &...
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
SZUSZ(SUBSKRYBUJ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO)
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
zrób to sama szafe...
Stylizacjetv zrób to sam
zrób to sama szafe...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida