czwartek 23-08-07, czytany: 9775 razy, autor: Beverly Pills

Wiśniewski zaprzecza - wojna rozpoczęta?

Zarzuca Dodzie narkotyki.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski / © KAPiF
Najnowszy wpis na blogu Michała Wiśniewskiego nosi tytuł ścierwo roku zmieniło właściciela, "wungiel beach" jak to określa ania /ślązaczka/ czyli dodziunia ... :-).

W filmie Wiśniewski krytykuje menadżerkę Dody, Mają Sablewską i zarzuca jej rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

Mówi, że nigdy nie powiedział o piosenkarce "Dodziunia", a film z Anią Wiśniewską, która parodiuje Dodę nie został zamieszczony z zemsty - po prostu jest śmieszny.

- Najwyraźniej Maju nie poradziłaś sobie z tym. Starasz się nie reagować odpowiednio na jakąkolwiek krytykę, wzywasz fanów silikonowych piersi do stania za artystką (...). Ale proszę cię serdecznie, nie kłam!

- Nie mogłem powiedzieć nigdy do Dody "Dodziuniu", dlatego że nigdy z nią nie rozmawiałem w tym czasie, o którym opowiadasz. Wiesz, są jakieś tam jazdy, ja mam jazdy na różne rzeczy, każdy ma (wymach włosami).

- Wszyscy mówią, że nagrywam te blogi po pijaku - być może, kto wie. Ale nie ćpam.

- Jak chcesz to ja mogę podesłać takiego fana, który odetnie kosmyk włosów twojej podopiecznej i zastanowimy się, kto tak naprawdę jest tym złym człowiekiem i do czego namawia. Ja nie - zero narkotyków, zero, zero.

- Twoja Doda - multum, multum.

- Wolność Tomku w swoim domku? Ja, nie wchodzę w to. Tylko jest taka jedna zasada - pssssst, siedź cicho.

- Bo to jest naprawdę żałosne, jeżeli ktoś, kto jest totalnie naćpanym człowiekiem i generalnie funkcjonuje tylko na prochach zaczyna dyskutować w tak bezczelny sposób jak wy. Może jesteś nową Kasią Kanclerz? Człowiekiem znikąd, który się wziął nagle za protekcję artystki, którą sobie bardzo cenię.

- Ale uwierz mi, szanuj tych wszystkich ludzi, którzy nawet czasami w sposób bardzo konstruktywny wyrażą się o twojej podopiecznej. Taka wojna na słowa nie ma najmniejszego sensu, ponieważ ja potrafię to udowodnić, a ty nie. Jeżeli chcesz sie o tym przekonać, czekam, przyjmuje wyzwanie, zrobię to.

- Jeżeli większość tego społeczeństwa twierdzi, że można wciągać bez końca, znajdziesz bratnie dusze, super. We mnie nie. Cóż, powodzenia "Dodziuniu" (śmiech).

- A tobie Maju życzę tego, żebyś zaczęła szanować ludzi, bo to będzie ci bardzo potrzebne.

O Dodzie:

- Ona jest na pewno bardzo pociągającą kobietą, w 100%, każdy żołnierz ma jej plakat w swoim spinie. Jeżeli nie, to kupują to tysiące, setki tysięcy ludzi w gazetach.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mamą Fab...
*Michał z Mamą Fab...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida