niedziela 06-05-12, czytany: 11102 razy, autor: Bea

Linda Evangelista: mąż Salmy Hayek zmuszał mnie do aborcji

Była modelka wytacza ciężkie działa.

Linda EvangelistaLinda Evangelista / © PR Photos
Linda Evangelista założyła sprawę o alimenty mężowi Salmy Hayek - Francois-Henri Pinaultowi. 50-letni Pinault miał w 2006 r. romans z kanadyjską modelką, którego owocem jest 6-letni Augustin James Evangelista.

Evangelista żąda na syna 46 tys. dolarów miesięcznie. Mieszczą się w tym wydatki na nianię, ochroniarza i kierowcę dla chłopca. Niewykluczone, że otrzyma żądaną sumę, bo Pinault jest bardzo bogatym człowiekiem. Jest szefem firmy PPR, która jest właścicielem takich marek jak Yves Saint Laurent, Gucci i Bottega Veneta. Ma luksusowe domy w Paryżu i Los Angeles, a majątek jego rodziny jest szacowany na 11,5 miliardów dolarów. Jest też synem miliardera Francoisa Pinaulta.

Prawnik Lindy ujawnił mediom, że Pinault chciał, aby modelka usunęła ciążę. Zaprzecza temu rzecznik prasowy biznesmena twierdząc, że ten nigdy nie namawiał modelki do aborcji i w rzeczywistości para spędziła razem zaledwie siedem nocy.

Pinault sugeruje też, że modelka celowo zaszła w ciążę.

- Powiedziała mi, że zrozumie, jeśli nie będę chciał się angażować w wychowanie dziecka ani tworzyć z nią rodziny - powiedział Pinault. - Odpowiedziałem jej, że chcę ponosić odpowiedzialność.

Dlaczego więc przez 6 lat nie płacił alimentów?

- Ona nie prosiła o alimenty, a ja nie zaoferowałem - skwitował.

Na pierwszej sprawie sądowej Pinault powiedział, że w 2006 r. zaczął spotykać się z Salmą Hayek i wtedy Evangelista powiedziała mu, że jest w ciąży.

Prawnik Evangelisty twierdzi, że modelka chciała sama utrzymywać dziecko, ale w 2010 r. skończył się jej lukratywny kontrakt z L'Oreal i teraz potrzebuje wsparcia. Chce, aby jej syn Augie żył na tym samym poziomie, co do tej pory.

Prawnik Pinaulta stwierdził, że jego klient chce wspierać Augustina, ale nie Evangelistę. - To jest klasyczny przypadek, kiedy ktoś chce się utrzymywać pod pozorem alimentów. Sumę 46 tys. dolarów miesięcznie uznał za niedorzeczną.

Od 2009 r. Pinault jest mężem Salmy Hayek, z którą ma 5-letnią córkę Valentinę Palomę. Ma również dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa.Linda Evangelista: mąż Salmy Hayek zmuszał mnie do aborcji
Salma Hayek z mężem, Francois-Henri Pinaultem

Linda Evangelista: mąż Salmy Hayek zmuszał mnie do aborcji
Salma Hayek z mężem, Francois-Henri Pinaultem


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
 Za każdym razem &...
Jula -Sylwester z tvn(SubskrybujOficjalny kanał JulaInfo)
Za każdym razem &...
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
SZUSZ(SUBSKRYBUJ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO)
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
zrób to sama szafe...
Stylizacjetv zrób to sam
zrób to sama szafe...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida