sobota 02-06-12, czytany: 17162 razy, autor: F-Word

David Beckham: Chcę mieć jeszcze jedno, może dwoje dzieci

Czworo to wciąż za mało.

David BeckhamDavid Beckham / © PR Photos
W przyszłym miesiącu mała Harper Seven kończy rok. Wydawać by się mogło, że dziewczynka jest już ostatnim dzieckiem w związku Davida Beckhama i jego żony Victorii.

Dziewczynka ma trzech starszych braci (Brooklyn ma 13 lat, Romeo 9, a Cruz 7), co czyni z rodzeństwa całkiem sporą gromadkę, szczególnie w świecie show-biznesu.

David jest jednak na nowo zachwycony rolą ojca. Wyznał, że za każdym razem jest zdumiony, gdy zmienia Harper pieluszkę. Wciąż nie może uwierzyć, że po trzech chłopcach doczekał się córki.

- Mamy trzech chłopców. W domu jest dużo energii, są ciągle w ruchu od momentu, gdy się obudzą, do czasu, gdy pójdą spać. A Harper jest zupełnie inna.


Beckham dodał, że córeczka jest "zrelaksowana, spokojna i bardzo kobieca".

Nie wyklucza też posiadania kolejnego dziecka, chociaż Victoria musiałaby bardzo uważać, bo cała czwórka przyszła na świat dzięki cesarskiemu cięciu. Lekarze rekomendują nie więcej, niż trzy "cesarki", ale w przypadku Harper nie było innego wyjścia.

- Mamy wielkie szczęście będąc rodzicami czwórki zdrowych dzieci, ale jeśli będziemy mieli jedno, czy dwa więcej... Dwa by chyba wystraszyły Victorię, ale może jedno więcej. Zobaczymy... Nigdy nic nie wiadomo - mówi David.David Beckham: Chcę mieć jeszcze jedno, może dwoje dzieci
foto: Newscom/StarstockPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Victoria Beckham
Victoria Beckham
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida