poniedziałek 25-06-12, czytany: 6912 razy, autor: Krevetka

Dziś mija trzecia rocznica śmierci Michalea Jacksona

Jak ten czas szybko płynie...

Michael JacksonMichael Jackson / © PR Photos
Choć wielu wydaje się jakby to było wczoraj, dziś mijają już trzy lata, od chwili, w której Michael Jackson zmarł w wyniku zatrzymania akcji serca.

Michael Joseph Jackson urodził się 29 sierpnia 1958 roku w Gary, w stanie Indiana. Na świecie pojawił się jako ósmy z dziesięciorga dzieci Katherine i Josepha Jacksonów. Karierę muzyczną zaczął wcześnie, bo już w wieku 7 lat, jako wokalista rodzinnego zespołu The Jackson 5. W 1971 roku Michael postanowił skupić się na karierze solowej. To właśnie wtedy na rynku zadebiutował jego album Got to Be There, a w kolejnych latach pojawiły się Off theeWall i bestsellerowy Thriller, dzięki któremu piosenkarz na stałe zapisał się w historii muzyki rozrywkowej.

Michael odszedł na zawsze równo trzy lata temu, 25 czerwca 2009 roku. Od dawna nie występował publicznie, ale w lipcu zamierzał powrócić na scenę z 12 koncertami w Londynie.

W listopadzie 2011 roku osobisty lekarz Jacksona Conrad Murray za nieumyślne zabójstwo piosenkarza został skazany na cztery lata pozbawienia wolności.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Michael
Michael
*Sophia Loren & Mi...
*Sophia Loren & Mi...
*Sophia Loren & Mi...
*Sophia Loren & Mi...
*Sophia Loren & Mi...
*Sophia Loren & Mi...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida