piątek 29-06-12, czytany: 7923 razy, autor: Sasza

Andrzejowi Gołocie grozi deportacja z USA

Żona boksera: Nad naszą rodziną zawisła wielka, czarna chmura.

Andrzej GołotaAndrzej Gołota / © KAPiF
We wrześniu rozstrzygną się losy Andrzeja Gołoty, emerytowanego boksera, który od 21 lat legalnie mieszka w Chicago - czytamy na onet.pl.

Pobyt w Stanach boksera do tej pory legalizował fakt, że jego żona, prawniczka Marola Gołota ma amerykańskie obywatelstwo.

Jednak od pewnego czasu sytuacja Gołoty jest niepewna. Bokser rozpoczął starania o uzyskanie amerykańskiego obywatelstwa. Urzędnicy zaczęli więc bacznie przyglądać się historii boksera i odświeżać jego kartoteki sprzed lat. Jako że Gołota ma na swoim koncie kilka "wyskoków", pojawiła się groźba, że zostanie on deportowany z USA.

Póki co Gołota starał się o anulowanie dwóch wyroków sądów stanowych. Jeden udało mu się "skasować". Polak odwołał przyznanie się do winy za przejechanie przed laty znaku "stop" i wylegitymowanie się nieważną, pamiątkową odznaką policyjną. Gołota argumentował, iż nie został poinformowany, że takie postępowanie może mieć wpływ na procedury imigracyjne.

Przed byłym bokserem jeszcze druga sprawa. W 2006 roku sportowiec został uznany winnym po tym, jak w jego domu znaleziono kilkanaście sztuk broni.

Jeśli sąd nie wznowi postępowania lub jeśli nie anuluje wyroku z tamtego czasu, Gołota może mieć poważne problemy, włącznie z nakazem opuszczenia Stanów Zjednoczonych.


Andrzejowi Gołocie grozi deportacja z USA


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
subskrybuj oficcja...
jula Milion słów teledysk
subskrybuj oficcja...
w takich warunkach...
Agent gwiazdy2 Jazda rowerem
w takich warunkach...
CO ZABIERAM NA NAR...
SZUSZ (Subskrybuj aby być na bieżąco)
CO ZABIERAM NA NAR...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida