piątek 06-07-12, czytany: 11478 razy, autor: F-Word

Doda rozbiła związek Radka Majdana?

"Szukała sposobu, by ich poróżnić."

DodaDoda / © KAPiF
O tym, jak zazdrosna potrafi być Doda, krążą już nie tylko plotki - to wręcz legendy. Ponoć z piosenkarką nie warto też zaczynać, bo swoje urazy potrafi żywić długo i gdy tylko nadarzy się okazja, odpowiedzieć kontratakiem.

A Radek Majdan chyba naraził się jej swoją autobiografią, gdzie wspomniał m.in., że na starość widzi Dorotę osamotnioną, bez przyjaciół, bez bliskich. "Skończy jak Violetta Villas" - przepowiedział.

Doda co prawda zapewniała, że liczyła na coś mocniejszego, ale takie słowa mogą ranić. Nowa partnerka u boku byłego męża też.

Tygodnik Na żywo podejrzewa, że związek Radka i aktorki Anny Prus mógł rozpaść się właśnie przez Rabczewską.

Znajomy piłkarza powiedział magazynowi, że Doda "zaczęła szukać sposobu, by poróżnić [Radka i Annę]".

Magazyn podejrzewa, że chłopak aktorki, z którym skontaktowała się Dorota, mógł poinformować policję, że Prus jest w posiadaniu kokainy. Skończyło się dla niej 6-miesięcznym wyrokiem więzienia w zawieszeniu i zakończeniem związku z Majdanem, który szukał żony i matki dla swoich dzieci, a nie "kolejnej Dody".

Cała sprawa jednak raczej nie tworzy wiarygodnej całości, bo afera z kokainą jest dość stara - z 2011 roku. Radek mógł o incydencie nie wiedzieć i po prostu "życzliwa mu osoba" mogła mu uświadomić, że Anna lubi imprezowy styl życia. Mówią jednak, że ludzie się zmieniają...

Doda rozbiła związek Radka Majdana?

Doda rozbiła związek Radka Majdana?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida