piątek 31-08-07, czytany: 4278 razy, autor: Silvereyes

Britney inspiruje

Jaka inspiracja, taki pomysł.

Britney SpearsBritney Spears / © LFR
Nie od dzisiaj wiadomo, że w Hollywood da się zarobić niemal na wszystkim. Potwierdzeniem tego są ostatnie doniesienia o losie nieszczęsnej sukienki poplamionej przez Britney Spears.

Magazyn OK! wystawił na aukcję w serwisie eBay widoczną na poniższych zdjęciach pochodzącą z wiosennej kolekcji Versace sukienkę, w którą Britney podobno wytarła po jedzeniu swoje tłuste dłonie…

-To, co miało być piękną sesją zdjęciową gwiazdy, zmieniło się we frustrujący dla wszystkich dzień. Już po fakcie nasza ekipa podsumowała straty, które wyniosły ponad 21 tyś. dolarów w tyle wartych zaginionych bądź zniszczonych strojach i dodatkach. Chcielibyśmy tę smutną sytuację zamienić w coś dobrego. Dlatego dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz organizacji Mothers Against Drunk Driving (Matki Przeciw Pijanym Kierowcom, w skrócie M.A.D.D.), której działalność podziwiamy – powiedział przedstawiciel magazynu OK.

Niewątpliwie cel jest szczytny, pytanie brzmi – czy uświęca środki? Czy nie lepiej byłoby zorganizować akcję mającą zwrócić uwagę na M.A.D.D. nie robiąc przy tym jeszcze większego zamieszania wokół zmagającej się z problemami Britney? Czekamy na Wasze opinie.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida