Jest rak czy go nie ma?

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski / © KAPiF
Kilka tygodni temu Michał Wiśniewski podzielił się z całą opinią publiczną wiadomością, iż jest chory na raka.

Posypały się słowa otuchy i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Sam Wiśniewski - mimo trwającej kuracji - stanął na ślubnym kobiercu i pojął za żonę Dominikę Tajner.

Tymczasem o jego chorobie zrobiło się znów głośno za sprawą stwierdzenia jednej z byłych żon Wiśniewskiego, Magdy Femme, która oświadczyła, że Wiśniewski nie ma żadnego raka.

To zdenerwowało celebrytę. Chcąc udowodnić, że jest chory, Wiśniewski wrzucił do internetu dokument medyczny, z którego wynika, że u Wiśniewskiego wykryto obecność kłykcin kończystych, w diagnozie jest też mowa o raku płaskonabłonkowym.

Żeby uciąć spekulacje, Super Express skonsultował się z lekarzem, który stwierdził, że rak, o którym mowa w rozpoznaniu klinicznym jest wynikiem nieleczonego wirusa HPV noszonego przez kilka lub kilkanaście lat.

Wirus HPV to inaczej wirus brodawczaka ludzkiego. Jak czytamy w Wikipedii, istnieje około 100 typów tego wirusa - część z nich może być przyczyną łagodnych zmian w postaci brodawek na skórze, część prowadzi do powstawania łagodnych zmian w postaci kłykcin kończystych (czyli zmian, które zaobserwowano u Wiśniewskiego), część zaś typów prowadzi do rozwoju nowotworów złośliwych, na przykład raka szyjki macicy.

Wygląda na to, że wszystkie partnerki gwiazdora powinny się gruntownie przebadać.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mamą Fab...
*Michał z Mamą Fab...
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość10-11-16, 22:10, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wyszły mu k**wy bokiem hahaha

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida