niedziela 02-09-07, czytany: 7389 razy, autor: Silvereyes

Dzieci Toma na obozie scjentologicznym

…czyli jak wygląda wymarzone lato nastolatków według Cruise’a.

Tom CruiseTom Cruise / © PR Photos
Tom Cruise wysłał dwoje swoich adoptowanych nastoletnich dzieci na letni obóz scjentologiczny, podczas gdy sam zajęty jest pracą nad filmem Valkyrie w Berlinie.

14-letnia Isabella i 12-letni Connor, opiekę nad którymi Cruise dzieli z byłą żoną Nicole Kidman, spędzają swe lato na obozie niedaleko Portland w Oregonie.

Źródło magazynu Star donosi:
Obóz letni jest częścią polityki scjentologów polegającej na werbowaniu członków w jak najmłodszym wieku. W ramach zajęć dzieci mogą jeździć konno, pływać i bawić się, a część ich dnia poświęcona jest naukom scjentologicznym.

Tom jest oddanym wyznawcą dziwnego kultu i został obwołany przez przywódców sekty "wybranym", który ma szerzyć na świecie poglądy scjentologiczne.

Założyciel sekty, amerykański pisarz science fiction L. Ron Hubbard twierdził, że pozaziemskie istoty zostały wysłane na naszą planetę przez międzygalaktycznego władcę Xenu, który później zniszczył kosmitów za pomocą detonowanych wewnątrz wulkanu bomb wodorowych. Dusze kosmitów sprzężyły się z wybranymi ludźmi, znanymi jako thetanie, którzy pewnego dnia zostaną ocaleni.

Isabella i Connor zostali wysłani na obóz letni, podczas gdy Tom kręci w Berlinie swój najnowszy film przebywając w towarzystwie swej obecnej żony Katie Holmes oraz ich 16-miesięcznej córeczki Suri.
Nicole jest obecnie w Australii, gdzie u boku Hugh Jackmana gra w najnowszej produkcji Baza Luhrmanna.

Krótko mówiąc – rodzice pracują, a dzieci przechodzą pranie mózgu.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Suri Cruise
Suri Cruise
Katie Holmes,Suri ...
Katie Holmes,Suri ...
Katie Holmes,Suri ...
Katie Holmes,Suri ...
Katie Holmes,Suri ...
Katie Holmes,Suri ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida