poniedziałek 03-09-07, czytany: 5189 razy, autor: Beverly Pills

Karolina Borkowska zaprzecza

Nie poddała się operacji odsysania tłuszczu i nie bierze ślubu.

Karolina BorkowskaKarolina Borkowska / © KAPiF
Na łamach Twojego Imperium Karolina Borkowska zaprzeczyła, jakoby (już dość dawno temu) poddała się operacji odsysania tłuszczu.

- Nie było takiego zabiegu! Szczerze mówiąc, nawet gdybym chciała coś sobie odessać, nie za bardzo mam co. Jestem szczupła z natury, to chyba zasługa dobrych genów.

- Zostałam zaproszona na promocję nowego produktu jednej z firm kosmetycznych. Miałam możliwość skorzystania z oferowanych tam zabiegów. Wybrałam masaż, wykonywany jakimś dziwnym urządzeniem. W trakcie wpadł fotograf i zrobił zdjęcia, które jakiś dziennikarz opatrzył głupim komentarzem. I tyle.

Wszyscy wtedy myśleli, że Karolina, która na ekranach telewizorów nie pokazuje się w zbyt ambitnych rolach, ale za to pozuje dla czasopism dla mężczyzn (zobacz sesję dla Playboya), poddała się liposukcji w obecności prasy, by zwrócić na siebie uwagę.

Zdementowała też plotki o rychłym ślubie.

- To śmieszne, jak wiele rzeczy można się o sobie dowiedzieć z gazet. No cóż, muszę wszystkich zmartwić, ale nie biorę ślubu. To po prostu kolejna plotka na mój temat, spowodowana jednym krótkim słowem "wkrótce". W wywiadzie dla Twojego Stylu powiedziałam, że wkrótce wyjdę za mąż. Tyle tylko, że dla mnie to słowo oznacza: jeszcze nie w tym roku, ale może za trzy, cztery lata.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida