środa 29-08-12, czytany: 16786 razy, autor: F-Word

Ann Romney - nowa Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych?

Garderoba prezydentowej zyskałaby dzięki niej nowy wymiar.

Ann RomneyAnn Romney / © Fame/Flynet
Kim do tej pory były Pierwsze Damy? Od czasów Jacqueline Kennedy największą uwagę zwracano na to, co noszą. Obecna prezydentowa, Michelle Obama, choć ma niewątpliwe atuty intelektualne, zawodowe i osobiste, najczęściej widnieje w magazynach dzięki kreacjom, które wybiera. A najchętniej nosi młodych, amerykańskich projektantów.

Michelle nakłania do zdrowego trybu życia, aktywnie angażuje się w akcje charytatywne, nakłania nawet do prowadzenia przydomowych ogródków i sama daje dobry przykład. Zaczęła też uczyć skromności, pokazując się kilkakrotnie w sukienkach z sieciówek.

Ann Romney, o której mówi się, że jest prawdopodobną nową Pierwszą Damą, może jeszcze bardziej zmienić wizerunek "żony swojego męża".

Jest mormonką - a kobiety mormonów obowiązuje dość ścisły kodeks dotyczący ubioru i dodatków. Nie ma mowy o próżności i strojeniu się. Ma być skromnie. Ortodoksyjni mormoni dopuszczają jedynie kolczyki z damskiej biżuterii i choć mąż Ann, kandydat na prezydenta, Mitt Romney, ortodoksyjny nie jest, to jego małżonka daje dobry przykład i nosi się skromnie.

Nie może pochwalić się takim wykształceniem, jak Michelle Obama - ma "zaledwie" tytuł Bachelor of Arts (BA) z języka francuskiego, porównywany do polskiego tytułu licencjata. Dla porównania: obecna Pierwsza Dama może pochwalić się tytułem doktora nauk prawnych uzyskanym na prestiżowym Uniwersytecie Harvarda.

Żona Mitta Romneya bardziej niż pracy poświęcała się rodzinie - mają pięciu synów i osiemnaścioro wnucząt. Sporo, jak nakazuje religia mormonów.

Jaki wzorzec dla amerykańskich kobiet będzie promować Ann? Można podejrzewać że taki, który idealnie odzwierciedla obraz przykładnej kobiety mormona: posłusznej, poświęconej rodzinie, skromnej i oddanej.

Tymczasem żona kandydata do fotelu prezydenta udowodniła, że potrafi flirtować z trendami i nie zawsze zgadza się ze swoim mężem. Parę razy odważyła się na elegancki, ale i modny wygląd.

I choć Lisa A. Kline odpowiedzialna za metamorfozę Sarah Palin, twierdzi, że jej stylowi brak jeszcze konsekwencji, to wszyscy z ciekawością będą obserwować ewolucję szafy Ann, niekoniecznie stuprocentowo zgodną z wytycznymi Księgi Mormona. Oczywiście o ile Mitt Romney wygra w nadchodzących wyborach.Ann Romney - nowa Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych?
foto: ABC

Ann Romney - nowa Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych?
foto: Fame/Flynet

Ann Romney - nowa Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych?

Ann Romney - nowa Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych?

Ann Romney - nowa Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych?
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida