poniedziałek 17-09-12, czytany: 10204 razy, autor: Rain Dog

Korwin-Piotrowska o Figurze: Przykładała rękę do kłamstwa

...i niejedno zamiatała pod dywan.

Karolina Korwin-piotrowskaKarolina Korwin-piotrowska / © KAPiF
Cały plotkarski świat mówi ostatnio o wywiadzie, jakiego Katarzyna Figura udzieliła Vivie!.

Aktorka wyznała, że od wielu lat była bita i poniżana przez męża. W dosadnych słowach opisała to, co ja spotykało u boku partnera.

Obok słów współczucia dla Figury pojawiły się - zwłaszcza w internecie - także słowa krytyki. Wiele osób dziwi się, że aktorka przez tyle lat udawała, że w jej rodzinie wszystko jest w porządku.

Podobnie sprawę komentuje Karolina Korwin-Piotrowska na swoim blogu. Dziennikarka stawia Figurę w jednym rzędzie obok Justyny Steczkowskiej i jej pamiętnej sesji na cmentarzu oraz Edyty Górniak - ta, gdy jej były mąż zmagał się z ciężką chorobą, pozowała we wdowiej stylizacji w towarzystwie czarnego rumaka.

Korwin nie słodzi Figurze, choć rozumie jej dramat:

Dobrze, że wreszcie mówimy głośno o tym, co zamiatano pod dywan tyle lat. Pamiętajmy jednak o jednym - sama zainteresowana przykładała rękę do owego kłamstwa i niejedno zamiatała pod dywan. I teraz, gdy mówi rzeczy ważne, potrzebne i wstrząsające, robi sobie jeszcze sesję, która skutecznie odbiera siłę i wyraz jej słowom. Nie dziwmy się więc wielu komentarzom w internecie - latami kłamstwa i reżyserii oficjalnej wersji swego życia polskie gwiazdy zapracowały na brak szacunku - pisze na blogu.

O czasie, gdy Figura została żoną swego (jak twierdzi aktorka) oprawcy, medialna szopka trwała w najlepsze:

Sesja za sesją, wywiad za wywiadem. Zero intymności. Zapewnienia o miłości i poczuciu bezpieczeństwa. Widowiskowy ślub opisany ze szczegółami. Widowiskowa ciąża numer jeden i numer dwa. Również ze szczegółami, nawet porodów. Dzieci okazały się ładne i rezolutne, a więc był kolejny temat do mediów. Pomiędzy tym wywiady, sesje, wizyty w telewizjach śniadaniowych i opowieści o tym, jak bardzo jest szczęśliwa, jak bardzo wystawne miała wakacje, jaki dobry biznes prowadzi - wspomina Korwin-Piotrowska i idzie dalej:

I teraz to. Okładka magazynu i wywiad, którego czytanie boli. Ma boleć. I sesja, która niestety boli jeszcze bardziej. Stawia Figurę w jednym rzędzie z innymi nieudanymi sesjami, jak na przykład Justyny Steczkowskiej na cmentarzu czy Edyty Górniak z koniem - ocenia dziennikarka.

Teraz Katarzyna Figura. Szokująca opowieść kobiety w potrzasku. Bitej i poniżanej. A do tego ładny płaszczyk kremowy, płaszczyk czarny, prochowiec i okulary. Ładne obrazki. Ale czy ktoś mi wytłumaczy, po co to? Czy nie wystarczyło jedno zdjęcie, nawet to z okładki? Dlaczego zepsuto efekt, i po latach jak już wiemy, nachalnego i autodestrukcyjnego lansu aktorki, pozwolono i na to? Dalej coś udajemy? Po co? - pyta Korwin.

Dalej padają bardzo ostre słowa dotyczące polskiego show-biznesu:

Polski szołbiznes kłamie. Na kłamstwie zbudowanych jest cała masa karier. Sława skutecznie zaślepia i odbiera resztki rozumu. Coraz częściej kłamstwa wychodzą na światło dzienne. Nie dziwmy się głosom w internecie i nie tylko tam, delikatnie mówiąc, wątpiącym w dobre intencje i dramaty gwiazd. Zapracowaliście na to latami wciskając ludziom wyretuszowany obraz świata. Zwykły kit. Powiedzieć dziś można wszystko, często są to rzeczy ważne. Mówienie o nich nie zwalnia od użycia wyobraźni i myślenia. Widz jest coraz bardziej wyrobiony i bezlitosny, nienawidzi być oszukiwany. Nie wybacza. Ma do tego prawo - pisze blogerka.

Wracając do bohaterki najnowszego skandalu, dziennikarka pisze tak:

Katarzynie Figurze, która jako aktorkę uwielbiam, życzę spokoju i dobrych wyborów. Taki talent zawsze się obroni. Zagrała rolę życia pozując latami u boku męża. Czekam na role rzeczywiste i równie dobre. I oby pamiętała, że czasem mniej znaczy więcej, także, a może szczególnie, jeśli chodzi o media...

Cały wpis znajdziecie na blogu Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Zgadzacie się z jej zdaniem?


Korwin-Piotrowska o Figurze: Przykładała rękę do  kłamstwa

Korwin-Piotrowska o Figurze: Przykładała rękę do  kłamstwa


Korwin-Piotrowska o Figurze: Przykładała rękę do  kłamstwa


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida