poniedziałek 17-09-12, czytany: 10175 razy, autor: Rain Dog

Korwin-Piotrowska o Figurze: Przykładała rękę do kłamstwa

...i niejedno zamiatała pod dywan.

Karolina Korwin-piotrowskaKarolina Korwin-piotrowska / © KAPiF
Cały plotkarski świat mówi ostatnio o wywiadzie, jakiego Katarzyna Figura udzieliła Vivie!.

Aktorka wyznała, że od wielu lat była bita i poniżana przez męża. W dosadnych słowach opisała to, co ja spotykało u boku partnera.

Obok słów współczucia dla Figury pojawiły się - zwłaszcza w internecie - także słowa krytyki. Wiele osób dziwi się, że aktorka przez tyle lat udawała, że w jej rodzinie wszystko jest w porządku.

Podobnie sprawę komentuje Karolina Korwin-Piotrowska na swoim blogu. Dziennikarka stawia Figurę w jednym rzędzie obok Justyny Steczkowskiej i jej pamiętnej sesji na cmentarzu oraz Edyty Górniak - ta, gdy jej były mąż zmagał się z ciężką chorobą, pozowała we wdowiej stylizacji w towarzystwie czarnego rumaka.

Korwin nie słodzi Figurze, choć rozumie jej dramat:

Dobrze, że wreszcie mówimy głośno o tym, co zamiatano pod dywan tyle lat. Pamiętajmy jednak o jednym - sama zainteresowana przykładała rękę do owego kłamstwa i niejedno zamiatała pod dywan. I teraz, gdy mówi rzeczy ważne, potrzebne i wstrząsające, robi sobie jeszcze sesję, która skutecznie odbiera siłę i wyraz jej słowom. Nie dziwmy się więc wielu komentarzom w internecie - latami kłamstwa i reżyserii oficjalnej wersji swego życia polskie gwiazdy zapracowały na brak szacunku - pisze na blogu.

O czasie, gdy Figura została żoną swego (jak twierdzi aktorka) oprawcy, medialna szopka trwała w najlepsze:

Sesja za sesją, wywiad za wywiadem. Zero intymności. Zapewnienia o miłości i poczuciu bezpieczeństwa. Widowiskowy ślub opisany ze szczegółami. Widowiskowa ciąża numer jeden i numer dwa. Również ze szczegółami, nawet porodów. Dzieci okazały się ładne i rezolutne, a więc był kolejny temat do mediów. Pomiędzy tym wywiady, sesje, wizyty w telewizjach śniadaniowych i opowieści o tym, jak bardzo jest szczęśliwa, jak bardzo wystawne miała wakacje, jaki dobry biznes prowadzi - wspomina Korwin-Piotrowska i idzie dalej:

I teraz to. Okładka magazynu i wywiad, którego czytanie boli. Ma boleć. I sesja, która niestety boli jeszcze bardziej. Stawia Figurę w jednym rzędzie z innymi nieudanymi sesjami, jak na przykład Justyny Steczkowskiej na cmentarzu czy Edyty Górniak z koniem - ocenia dziennikarka.

Teraz Katarzyna Figura. Szokująca opowieść kobiety w potrzasku. Bitej i poniżanej. A do tego ładny płaszczyk kremowy, płaszczyk czarny, prochowiec i okulary. Ładne obrazki. Ale czy ktoś mi wytłumaczy, po co to? Czy nie wystarczyło jedno zdjęcie, nawet to z okładki? Dlaczego zepsuto efekt, i po latach jak już wiemy, nachalnego i autodestrukcyjnego lansu aktorki, pozwolono i na to? Dalej coś udajemy? Po co? - pyta Korwin.

Dalej padają bardzo ostre słowa dotyczące polskiego show-biznesu:

Polski szołbiznes kłamie. Na kłamstwie zbudowanych jest cała masa karier. Sława skutecznie zaślepia i odbiera resztki rozumu. Coraz częściej kłamstwa wychodzą na światło dzienne. Nie dziwmy się głosom w internecie i nie tylko tam, delikatnie mówiąc, wątpiącym w dobre intencje i dramaty gwiazd. Zapracowaliście na to latami wciskając ludziom wyretuszowany obraz świata. Zwykły kit. Powiedzieć dziś można wszystko, często są to rzeczy ważne. Mówienie o nich nie zwalnia od użycia wyobraźni i myślenia. Widz jest coraz bardziej wyrobiony i bezlitosny, nienawidzi być oszukiwany. Nie wybacza. Ma do tego prawo - pisze blogerka.

Wracając do bohaterki najnowszego skandalu, dziennikarka pisze tak:

Katarzynie Figurze, która jako aktorkę uwielbiam, życzę spokoju i dobrych wyborów. Taki talent zawsze się obroni. Zagrała rolę życia pozując latami u boku męża. Czekam na role rzeczywiste i równie dobre. I oby pamiętała, że czasem mniej znaczy więcej, także, a może szczególnie, jeśli chodzi o media...

Cały wpis znajdziecie na blogu Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Zgadzacie się z jej zdaniem?


Korwin-Piotrowska o Figurze: Przykładała rękę do  kłamstwa

Korwin-Piotrowska o Figurze: Przykładała rękę do  kłamstwa


Korwin-Piotrowska o Figurze: Przykładała rękę do  kłamstwa


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Nieznana przepaść ...
Jula feat DZK
Nieznana przepaść ...
WRÓCILIŚMY,DWA DNI...
Szusz(subskrybuj aby być na bieżąco)
WRÓCILIŚMY,DWA DNI...
JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ...
stylizacjetv
JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ...
ALEX WE VLOGU & ZA...
Julia Kobus
ALEX WE VLOGU & ZA...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida