"Mieliśmy przez chwilę dramat w oczach." Tłumaczy się lepiej, niż Ola.

Aleksandra Kwaśniewska Kuba Badach ślubAleksandra Kwaśniewska Kuba Badach ślub / © KAPiF
Przyznamy, że tłumaczenie się z medialnego ślubu Oli Kwaśniewskiej na łamach Vivy, gdzie widzimy relację z imprezy, jest mało przekonujące.

- Bardzo chcieliśmy uniknąć z naszego ślubu sensacji - wyjaśniała. - Dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy. Paradoksalnie, ledwo wyszliśmy ze spotkania z prawnikiem, którego radziliśmy się, jak walczyć o prawo do prywatności, już czytaliśmy, że odwiedziliśmy kancelarię prawną, żeby podpisać intercyzę. Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą.

Stąd wielka sesja w magazynie za 2,99 zł?

Aleksander Kwaśniewski w programie Moniki Olejnik stanął po stronie córki i broni jej decyzji w dużo bardziej profesjonalny sposób:

- Mieliśmy przez chwilę dramat w oczach, bo trudno było wejść do kościoła - wspomina. - Drzwi były zablokowane i gdyby nie uprzejmość mojej ochrony i wielu ludzi, którzy pomogli nam, to na pewno byłby kłopot, żeby dotrzeć na najważniejszą uroczystość. Ale udało się, wszystko udało się, było świetnie!

- Ja odbyłem długą dyskusję z młodymi, którym to bardziej przeszkadzało (mowa o obecności fotografów - przyp. red.) i powiedziałem: nie ma kraju na świecie, kiedy jest ożenek córki byłego prezydenta ze świetnym muzykiem, ze świetnym wokalistą, zdobywcą nagród Fryderyka, żeby to nie interesowało mediów i paparazzi, więc to jest cena, którą się płaci za popularność i w jakimś sensie za talent - dodaje.


O sesji w magazynie i obszernej relacji ani słowa. Na to już chyba nawet on nie znalazł wytłumaczenia.
 

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
nieśmiertelni klip
jula
nieśmiertelni klip
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida