niedziela 30-09-12, czytany: 4922 razy, autor: JD

Książę Harry nie poskarży się na gazetę

Redakcja The Sun może spać spokojnie.

Książę HarryKsiążę Harry / ˆˆ PR Photos
Książę Harry, trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu zdecydował, że nie będzie wnosił oficjalnej skargi na wydawcę dziennika The Sun. Gazeta, mimo sugestii rządowej komisji (Press Complaints Commission), jako jedyna na Wyspach opublikowała zdjęcia z jego erotycznych zabaw zrobione kilka tygodni temu podczas wakacji w Las Vegas. Nie trudno się domyślić, że wybuchł skandal.

Członkowie rodziny królewskiej rozważali złożenie oficjalnej skargi na wydawcę gazety do Press Complaints Commission, która mogła tabloid ukarać.

Ostatecznie jednak książę Harry zdecydował, że sprawę należy już zamknąć i nie wyciągać jej ponownie na światło dzienne.

- Pozostajemy przy opinii, że pokój hotelowy to przestrzeń, w której każdy powinien mieć poczucie zapewnionej prywatności. Książę Harry obecnie przebywa na misji w Afganistanie i tylko na tym pozostaje skupiony. W takiej sytuacji wnoszenie skarg dotyczących jego prywatnego życia nie jest właściwe i mogłoby go jedynie zdekoncentrować - uzasadniają decyzję przedstawiciele rodziny królewskiej.

 


Książę Harry nie poskarży się na gazetę


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NAJLEPSZE KOLORY S...
szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
MAFFkijaż z Julią ...
Magdalena Pieczonka
MAFFkijaż z Julią ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida