poniedziałek 01-10-12, czytany: 8963 razy, autor: F-Word

Paulina Młynarska o pozowaniu z dziećmi: To jest handel!

Ostro o sławnych mamach. Czy ma rację?

Paulina MłynarskaPaulina Młynarska / © KAPiF
Paulina Młynarska nie przebiera w słowach, mówi jasno i dosadnie. Bo chodzi o dzieci.

Dziennikarka, córka Wojciecha Młynarskiego, w rozmowie z Tomaszem Golonko ostro skrytykowała postępowanie matek-celebrytek, które wciągają dzieci w swoje sukcesy i dramaty.

- Gdybym była Rzecznikiem Praw Dziecka to postulowałabym, żeby prawnie zabroniono wykorzystywania wizerunków dzieci do celów marketingowych, związanych z karierą rodziców - stwierdza.

Po czym dodaje:

- Dziecko nawet, jeśli ma znaną mamę, czy tatę, ma prawo do prywatności i intymności. I jeżeli rodzice nie bronią prywatności dziecka powinno to zrobić prawo. (...) Jeżeli sami pchamy się przed obiektywy z dzieciakiem, to dopuszczamy się nadużycia. Dla mnie to jest rodzaj handlu dziećmi. Mnie to potwornie razi. Mówi się, że jak gwiazda opowie o swoich dramatach to pomoże tym innym ludziom. Tylko przy okazji ta gwiazda sprzedaje historie dzieci. Swoich dzieci.


Młynarska idzie dalej przekonując, że sława odbija się negatywnie na dzieciach również w ten sposób, że pozwala im żyć w nierealnym świecie.

- Zdarza się, że syn czy córka zaczyna wierzyć, że jest taką samą gwiazdą jak rodzic. Sodówka uderza do głowy. W końcu zaczynają żyć w jakimś fikcyjnym świecie. (...) Jeżeli życie rodzinne staje się przedmiotem dyskusji w całej Polsce, to pamiętajmy, że dotyczy to także dzieci żyjących w tej rodzinie.

- Mam przemyślenia wywiedzione z własnych doświadczeń - uzasadnia swoje słowa. - To nie jest tak, że ja sobie to wzięłam z powietrza. Po pierwsze sama byłam dzieckiem artystów. Poza tym, zostałam wciągnięta do show-biznesu mając lat 15. Wiem, jakie mogą być tego skutki - mówi dziennikarka. - To jest bardzo obciążające.

Dziennikarka będąc nastolatką zagrała w filmie Andrzeja Wajdy, co - jak później stwierdziła - okazało się dla niej traumą.

Oho, Młynarska nagle narobiła sobie wrogów. Dużo wrogów, bo przecież w Polsce pozowanie z dziećmi jest bardzo popularne. Będzie seria odpowiedzi? Tylko na to czekamy! Ta pierwsza może będzie od jej siostry?
 


Paulina Młynarska o pozowaniu z dziećmi: To jest handel!
Viva! z 2010 roku, a na niej Agata Młynarska z adoptowaną córką Sylwią.

Paulina Młynarska o pozowaniu z dziećmi: To jest handel!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HAUL DOMOWY TKMAXX
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY TKMAXX
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida