sobota 06-10-12, czytany: 7336 razy, autor: JD

Brad Pitt no. 5

Popularny aktor twarzą legendarnych, damskich perfum.

Brad PittBrad Pitt / ˆ Fame/Flynet
W połowie października ruszy nowa kampania reklamowa prawdziwej ikony w świecie perfum - Chanel No. 5. Po raz pierwszy twarzą promocji będzie... mężczyzna. Brad Pitt.

Dotychczas w 91-letniej karierze ekskluzywnego zapachu, promocji Chanel No. 5 podejmowało się wiele wyjątkowych kobiet. Z ostatnich lat można wymienić choćby Nicole Kidman, Audrey Tautou i Vanessę Paradis.

Teraz nadszedł czas na mężczyznę.

- Żeby utrzymać legendę świeżą, zawsze trzeba zmieniać punkt widzenia. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy pozwolić mężczyźnie mówić na temat naszych perfum - powiedziała Andrea d’Avack, prezes Chanel Fragrance & Beauty.

Scenariusz spotu nie jest skomplikowany. Aktor będzie mówił swoją kwestię, jakby zwracał się do kobiety. Przynajmniej takie wrażenie mają odnieść oglądający. W końcowej części reklamówki okaże się, że adresatem jego słów są... perfumy.

Reklama ma się pojawić w środkach masowego przekazu już 15 października. Na listopad zaplanowano rozpoczęcie kampanii w magazynach drukowanych.

Jak łatwo się domyślić, Pitt nie szepcze czułych słówek fiolce perfum za darmo. Za spot zainkasował okrągłą sumkę 7 mln dolarów.

Jak sądzicie, czy Brad to dobry wybór, aby sprzedać kobietom perfumy?


 


Brad Pitt no. 5


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
Brad Pitt
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida