poniedziałek 08-10-12, czytany: 16689 razy, autor: JO

Hulk Hogan i jego była żona Linda pod ostrzałem mediów

Hulk za seks taśmę, Linda za jazdę pod wpływem alkoholu.

Hulk HoganHulk Hogan / ˆ Fame/Flynet
Amerykańskie media nie dają Hoganom wytchnienia. Ale też trzeba przyznać, że byłe małżeństwo daje plotkarskim gazetom i portalom powody, aby o nich pisano.

W ubiegłym tygodniu do sieci wyciekło nagranie, na którym zapaśnik i aktor Hulk Hogan uprawia seks z dziennikarką radiową. Taśma została prawdopodobnie nagrana w 2007 roku, tuż po rozstaniu z żoną Lindą.

Wczoraj jeden z pornograficznych serwisów zaproponował Hoganowi „otwarty czek” za prawa do dystrybucji nagrań z jego łóżkowych wyczynów. Hulk nie podjął jeszcze decyzji, czy z okazji skorzystać. Jego partnerka jest całą sytuacją zdruzgotana.

Jak by tego było mało, Linda Hogan także zaliczyła poważną wpadkę. Na pokazie ekskluzywnej biżuterii piła szampana... na pusty żołądek, a później wsiadła za kierownicę. Po zatrzymaniu przez policję, okazało się, że w jej krwi znajduje się znacznie więcej alkoholu, aniżeli dopuszczają amerykańskie przepisy.

Była żona Hogana została zwolniona za kaucją. Musiała wpłacić 5 tys. dolarów.

- Bardzo tego żałuje. Jest matką, więc czuje się mocno zakłopotana całą sytuacją – powiedział jednej z gazet jej prawnik, Raymond Rafool.

Linda twierdzi ponadto, że brała antybiotyki i to była prawdopodobnie przyczyna wzmocnienia działania alkoholu w jej organizmie.Hulk Hogan i jego była żona Linda pod ostrzałem mediów


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Zobacz najnowsy te...
Jula - Za każdym razem
Zobacz najnowsy te...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
Eliminacje Krajowe...
Katarzyna Moś
Eliminacje Krajowe...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida