Mąż Perfekcyjnej Pani Domu o swoim trudnym dzieciństwie. On też się kreuje?

Jacek RozenekJacek Rozenek / © KAPiF
Mieliśmy już wywiady z Małgorzatą Rozenek, która najpierw przekonywała o tym, że to ona w małżeństwie "jest klasycznym przykładem mężczyzny", a także usiłowała wmówić nam, że Perfekcyjna Pani Domu "to nie jest wymyślona postać".

Teraz w blasku jej sławy grzeje się Jacek Rozenek, który - mimo że w środowisku showbiznesowym obraca się od dawna - nigdy nie dorobił się takiej popularności, jak jego żona.

Może teraz się to zmieni? Rozenek kreuje się na prawdziwego bohatera - godnego małżonka idealnej gospodyni.

- Wyrwałem się z patologicznego środowiska. Miałem przyzwoity dom w bardzo trudnym otoczeniu. Trzech moich kolegów nie żyje, czterech siedzi w więzieniu. Koleżanki, z którymi bawiłem się na ulicy, już na tej ulicy zostały - opowiada w rozmowie z magazynem Rewia.

- W szkole byłem tak zamknięty w sobie, że kiedy poproszono mnie o recytację wiersza, wstałem i... zemdlałem. Próbowano mnie zmusić, żebym składał papiery do budowlanki. Musiałem znaleźć siłę, by walczyć o siebie - wyznaje.

Dziś jego głos możemy często usłyszeć w dubbingowanych filmach, dodatkowo znany jest jako fachowiec od wystąpień publicznych i kształtowania wizerunku.

Trzeba przyznać, że bajka o mdlejącym z tremu chłopcu, który zostaje zamożnym aktorem i przedsiębiorcą, jest bardzo medialna.

Przy okazji dowiadujemy się, że prowadzenie domu było zawsze pasją Małgorzaty Kostrzewskiej-Rozenek (która jeszcze pół roku temu występowała w TVP 2 pod podwójnym nazwiskiem). Rewia podaje, że sama napisała wcześniej książkę o prowadzeniu domu.
 


Jacek Rozenek: Wyrwałem się z PATOLOGIIPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
subskrybuj oficcja...
jula Milion słów teledysk
subskrybuj oficcja...
w takich warunkach...
Agent gwiazdy2 Jazda rowerem
w takich warunkach...
CO ZABIERAM NA NAR...
SZUSZ (Subskrybuj aby być na bieżąco)
CO ZABIERAM NA NAR...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida