czwartek 11-10-12, czytany: 13893 razy, autor: Rain Dog

Polski Harper's Bazaar - jest już numer pilotażowy (FOTO)

W lutym magazyn ma trafić do sprzedaży.

Harper's BazaarHarper's Bazaar / Harper's Bazaar
Do premiery na polskim rynku szykuje się nowy tytuł - znany dobrze Czytelnikom Kozaczka, luksusowy magazyn Harper's Bazaar ma trafić do sprzedaży w lutym przyszłego roku.

Tymczasem powstał 1., pilotażowy numer pisma z Keirą Knightley na okładce (fotkę kojarzycie na pewno z brytyjskiej edycji HB).

Szefowa magazynu zapowiada, że polski Harper's Bazaar będzie pokazywał modę na najwyższym poziomie:

W Harper's Bazaar chcemy wspierać i celebrować to, co najlepsze, najciekawsze i najbardziej inspirujące. Moda, czyli serce magazynu - ma być na najwyższym poziomie. Choć to zaskakujące, moda to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin. Jakby na przekór, światowemu kryzysowi, światowi i polscy projektanci bez strachu idą do przodu. Próbują nowych rozwiązań, kształtów i materiałów. Eksperymentują z różnymi formami ekspresji, rewolucjonizują pokazy mody i sesje fotograficzne. I my w Harper's Bazaar będziemy nie tylko informować, ale też aktywnie uczestniczyć w tym procesie, publikując prace najbardziej wpływowych projektantów, artystów i fotografów - pisze w artykule wstępnym do 1. numeru redaktor naczelna pisma, Joanna Góra.

Wydawca magazynu, Beata Milewska, pisze w liście do czytelników:

Od numeru marcowego 2013 roku co miesiąc chcemy dostarczać Państwu najwspanialszych wrażeń estetycznych i najciekawszych tematów do rozmowy.

Magazyn został podzielony na 6 działów: Historia, Lista, Trendy, Styl, News, Uroda, Moda, Magazyn, Podróże, Wnętrza i Raport z wybiegu. W dziale Moda czytelnicy znajdą sześć sesji, w tym okładkową z aktorką Keirą Knightley. Są dwie sesje polskich fotografów (Gotowe na jesień Marcina Tyszki oraz Munkacsi poruszył świat mody Roberta Wolańskiego). Wydanie zawiera m.in. obszerny tekst o 145 latach historii Harper's Bazaar oraz wywiad z reżyserem Pawłem Pawlikowskim. Oprócz tekstów tworzonych w Polsce są też przedruki z edycji zagranicznych.

Polski Harper's Bazaar jest 27. edycją magazynu na świecie. Pismo powstało w USA w 1867 roku.


Polski Harper's Bazaar - jest już numer pilotażowy (FOTO)


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida