czwartek 11-10-12, czytany: 13812 razy, autor: Rain Dog

Polski Harper's Bazaar - jest już numer pilotażowy (FOTO)

W lutym magazyn ma trafić do sprzedaży.

Harper's BazaarHarper's Bazaar / Harper's Bazaar
Do premiery na polskim rynku szykuje się nowy tytuł - znany dobrze Czytelnikom Kozaczka, luksusowy magazyn Harper's Bazaar ma trafić do sprzedaży w lutym przyszłego roku.

Tymczasem powstał 1., pilotażowy numer pisma z Keirą Knightley na okładce (fotkę kojarzycie na pewno z brytyjskiej edycji HB).

Szefowa magazynu zapowiada, że polski Harper's Bazaar będzie pokazywał modę na najwyższym poziomie:

W Harper's Bazaar chcemy wspierać i celebrować to, co najlepsze, najciekawsze i najbardziej inspirujące. Moda, czyli serce magazynu - ma być na najwyższym poziomie. Choć to zaskakujące, moda to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dziedzin. Jakby na przekór, światowemu kryzysowi, światowi i polscy projektanci bez strachu idą do przodu. Próbują nowych rozwiązań, kształtów i materiałów. Eksperymentują z różnymi formami ekspresji, rewolucjonizują pokazy mody i sesje fotograficzne. I my w Harper's Bazaar będziemy nie tylko informować, ale też aktywnie uczestniczyć w tym procesie, publikując prace najbardziej wpływowych projektantów, artystów i fotografów - pisze w artykule wstępnym do 1. numeru redaktor naczelna pisma, Joanna Góra.

Wydawca magazynu, Beata Milewska, pisze w liście do czytelników:

Od numeru marcowego 2013 roku co miesiąc chcemy dostarczać Państwu najwspanialszych wrażeń estetycznych i najciekawszych tematów do rozmowy.

Magazyn został podzielony na 6 działów: Historia, Lista, Trendy, Styl, News, Uroda, Moda, Magazyn, Podróże, Wnętrza i Raport z wybiegu. W dziale Moda czytelnicy znajdą sześć sesji, w tym okładkową z aktorką Keirą Knightley. Są dwie sesje polskich fotografów (Gotowe na jesień Marcina Tyszki oraz Munkacsi poruszył świat mody Roberta Wolańskiego). Wydanie zawiera m.in. obszerny tekst o 145 latach historii Harper's Bazaar oraz wywiad z reżyserem Pawłem Pawlikowskim. Oprócz tekstów tworzonych w Polsce są też przedruki z edycji zagranicznych.

Polski Harper's Bazaar jest 27. edycją magazynu na świecie. Pismo powstało w USA w 1867 roku.


Polski Harper's Bazaar - jest już numer pilotażowy (FOTO) 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
9 CHOINKA
SZUSZ VLOGMAS
9 CHOINKA
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
SZUSZ VLOGMAS 8
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida