piątek 09-11-12, czytany: 3108 razy, autor: JO

Borys Szyc zrobi karierę w Hollywood?

Amerykański producent twierdzi, że ma ku temu potencjał.

Borys SzycBorys Szyc / KAPIF
Producent Roland von Ciel jest przekonany, że Borys Szyc ma wszelkie predyspozycje do tego, aby zrobić karierę w Hollywood. Jak donosi Super Express, szuka on już dla polskiego aktora odpowiedniej roli.

Roland von Ciel jest związany z wytwórnią Mirabilis Motion Pictures. Jego zdaniem Borys jest bardzo utalentowanym aktorem, dla którego sukces w Hollywood jest jak najbardziej realny.

- Borys jest bardzo miły i przyjazny. Nie tylko dla tych, których już zna, ale dla wszystkich. A to jest wielka zaleta, którą nie może się pochwalić wielu ludzi z branży rozrywkowej. Wielu ludzi też nie potrafi się poprawnie posługiwać swoim rodzimym językiem, nie mówiąc już o jakimś obcym. Borys należy do wyjątków – stwierdził w Super Expressie producent.

Udział Borysa Szyca w amerykańskich projektach rozważano już wcześniej. Jak podkreśla Roland von Ciel, jego firma producencka nie jest jedyną, która obserwuje aktorskie poczynania Borysa.

Nic się nie dzieje jednak samo z siebie. Przejście z europejskiego rynku filmowego na amerykański wymaga pracy i uważnego dobierania ról.

Z tym ostatnim różnie bywa. Borys zagrał w wielu świetnych filmach, pojawiał się jednak też w tych mniej udanych, jak np. Kac Wawa.

Chcielibyście zobaczyć Szyca w hollywoodzkich produkcjach?


Borys Szyc zrobi karierę w Hollywood?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Borys Szyc Arania
Borys Szyc Arania
Borys Szyc Arania
Borys Szyc Arania
Borys Szyc Arania
Borys Szyc Arania
Borys Szyc Arania
Borys Szyc Arania
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida