niedziela 11-11-12, czytany: 5754 razy, autor: JO

Edyta Górniak śpiewa z małym Buddą

Wyznała to w wywiadzie dla największego portalu na Malcie.

Edyta GórniakEdyta Górniak / KAPIF
Edyta Górniak udzieliła wywiadu dla największego portalu na Malcie: escxtra.com. Rozmowa dotyczyła głównie muzyki, pojawiły się jednak mniej oczekiwane pytania jak np. czy piosenkarka ma jakiś amulet szczęścia.

- Przez 20 lat obecności w branży słyszałam tysiące pytań, ale nikt nigdy nie zapytał mnie właśnie o to. I tak, mam taką specjalną rzecz, która zawsze jest ze mną na scenie. To mały, kamienny posążek Buddy, który znalazłam w Azji – wyznała piosenkarka.

Steven Spiteri, który przeprowadzał wywiad, często wracał do występu Edyty podczas Eurowizji w 1994. Pytał również, czy wokalistka rozważa ponowne reprezentowanie Polski na tym międzynarodowym konkursie.

- Nie sądzę, abym odniosła większy sukces niż w 1994 roku. Bardzo chciałabym jeszcze raz zaśpiewać na Eurowizji, ale zapewne nie spodobałoby mi się, gdybym przegrała – żartowała Edyta.

Edyta Górniak przyznała też, że rozważyłaby ofertę występu pod inną niż polska banderą, gdyby inny kraj złożył jej propozycję reprezentowania go na Eurowizji.

 


Edyta Górniak śpiewa z małym Buddą


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida