środa 12-09-07, czytany: 7831 razy, autor: Beverly Pills

Skrywana tajemnica Pazurów

Gdy się poznali, Weronika była mężatką.

Cezary PazuraCezary Pazura / © KAPiF & Rewia (skan)
Ostatnio małżeństwo Pazurów chyli się ku końcowi, oficjalnie Cezary i Weronika są w separacji. Mówiło się o tym, że mimo napiętej sytuacji para wciąż się przyjaźni.

Teraz powoli się to zmienia. Gdy wpadli na siebie ostatnio na jednej z imprez, nie zamienili ze sobą słowa. Takiego rozwoju wydarzeń nie spodziewali się znajomi pary.

- Podczas wielu naszych spotkań Weronika zawsze mówiła o Czarku bardzo ciepło - wyjawia w rozmowie z Rewią znajoma Weroniki. - Często zdarzało się, że podczas naszych rozmów Cezary co kilka minut dzwonił do niej, szeptali sobie czułe słówka.

Znajomi zdziwili się także z powodu tego, co odkryła Rewia. Gdy Weronika poznała aktora, była mężatką. Czyżby to dla niego zostawiła męża?

Cezary i 23-letnia wówczas Weronika poznali się 23 czerwca 1994 roku na sopockim molo. Gdy aktor zaprosił ją do kawiarni, "przegadali trzy godziny i nie mogli już bez siebie żyć." Dla niej też unieważnił poprzednie małżeństwo.

Pazura podkreślał w wywiadach, że jego żona nie wiedziała o jego karierze. Nie wspominał jednak, że w latach 1992 do 1995 roku Weronika była żoną Bartka Nowopolskiego. Były mąż komentuje krótko tę sprawę:

- Z Weroniką byliśmy małżeństwem przez trzy lata. Od dwunastu lat mam nową, szczęśliwą rodzinę i nie chcę wracać do przeszłości. To dla mnie rozdział zamknięty.

A tak wyglądały początki ich związku:
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Cezary Pazura Czar...
Cezary Pazura Czar...
 Cezary Pazura Tor...
Cezary Pazura Tor...
Cezary Pazura
Cezary Pazura
Cezary Pazura
Cezary Pazura
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida