wtorek 13-11-12, czytany: 4201 razy, autor: JO

Peja w finale plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności

I w swojej kategorii prowadzi.

PejaPeja / KAPIF/YouTube
Ryszard Peja Andrzejewski został nominowany do tytułu Gwiazdy Dobroczynności w kategorii „wolontariusz”. Konkuruje z Anną Cieślak, zespołem Volver, Michałem Pirógiem i Grażyną Wolszczak. Obecnie ma na koncie najwięcej głosów internautów.

Oto w jaki sposób została uzasadniona jego kandydatura:

Ryszard Andrzejewski Peja to artysta, który nigdy nie odmawia pomocy. Wraz ze swoim zespołem od 10 lat odwiedza domy dziecka, zakłady poprawcze, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Artysta zaangażował się w pomoc dla chorej na raka Sary Ignaszak. W ramach akcji „Pomocy dla Sary" zorganizował charytatywny koncert, na którym udało się zebrać środki na leczenie dziewczyny. W tym roku pomógł Bartkowi – podopiecznemu fundacji Małopolskie Serce i bez wahania oddał swoje „gadżety” na licytację, by w wolnej chwili całkiem charytatywnie zagrać wraz z członkami Slums Attack koncert dla Bartka. W maju dał koncert w Brzegu, z którego dochód z zakupu cegiełek–biletów został przekazany na schronisko św. Brata Alberta w Pępicach na rzecz osób bezdomnych i potrzebujących pomocy.

Dla wielu osób może to być zaskakujące, ponieważ raper nigdy nie obnosi się ze swoimi działaniami charytatywnymi. Z klipów i tekstów można raczej odnieść wrażenie, że jest twardym facetem z osiedla, a nie filantropem.

Plebiscyt o tytuł Gwiazdy Dobroczynności, promuje najbardziej zaangażowane społecznie polskie gwiazdy kina, teatru, telewizji oraz sportu, którzy angażując się społecznie, dają dobry przykład i aktywizują Polaków do działań dobroczynnych - czytamy na stronie przedsięwzięcia.

Głosować można na stronie organizacji oraz na Facebooku. Plebiscyt zakończy się 6 stycznia 2013 roku. Jeśli macie ochotę oddać swój głos, jest jeszcze na to czas.


Peja w finale plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności

Peja w finale plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności

Peja w finale plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
ślad (Oglądaj tele...
Jula
ślad (Oglądaj tele...
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida