wtorek 13-11-12, czytany: 29110 razy, autor: JO

Magda Gessler nie zna się na kuchni śląskiej?

Jej restauracja w Katowicach została ostro skrytykowana.

Magda GesslerMagda Gessler / KAPIF
Magda Gessler raczej nie jest przyzwyczajona do roli osoby krytykowanej za kuchnię. Jednak jak mówi przysłowie: Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

Clebrytka niejeden raz na szklanym ekranie udowodniła, że potrafi być bardzo surowym krytykiem, jeśli chodzi o smak dań, wystrój restauracji, sposób pracy kuchni czy nawet wygląd karty dań.

Niedawno gwiazda TVN otworzyła nową restaurację – Kryształową – w centrum Katowic. Lokal oferuje ogromną salę na 50 miejsc, barokowy przepych i astronomiczne, jak na śląskie warunki, ceny.

Problem w tym, że zdaniem Grzegorza Jędraka, znawcy kuchni śląskiej, właściciela jednego z najlepszych lokali w regionie, katowicka restauracja Gesslerowej niewiele ma wspólnego ze Śląskiem. Błędy wytyka w tekście napisanym dla lokalnego portalu bezwyjatku.pl.

Restaurator i miłośnik Śląska wskazuje na błędy w karcie – nieprawidłowy zapis nazwy dań czy też brak dokładnego opisu składników.

Krytykuje też nieprawidłowo podawane typowo śląskie danie.
Nic jednak nie przebije klusek śląskich... z okrasą z cebulki! Jak długo żyję, nie słyszałem jeszcze i nie widziałem, żeby gumiklyjzy były przez Ślązaków okraszane cebulą - pisze Grzegorz Jędrak.

Podsumowując, restaurator zaznaczył, że jeśli ktoś chce zjeść typowo śląskie dania, to u Magdy Gessler ich nie znajdzie. Może liczyć co najwyżej na lans...

Cały tekst możecie przeczytać tutaj.

Jak sądzicie, czy katowicki restaurator stawia słuszne zarzuty, czy w niewyszukany sposób próbuje rozprawić się z konkurencją?


Magda Gessler nie zna się na kuchni śląskiej?Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida