poniedziałek 19-11-12, czytany: 9618 razy, autor: JO

Małgorzata Foremniak prześladowana

Zwierza się dziennikarzom, nie policjantom.

Małgorzata ForemniakMałgorzata Foremniak / Kapif
Z popularności wypływa zapewne wiele korzyści. Utrata prywatności niesie też pewne niebezpieczeństwa. Jednym z nich jest zjawisko stalkingu. Coraz częściej dotyczy ono polskich gwiazd.

O swoim prześladowcy magazynowi Show opowiedziała Małgorzata Foremniak. Zdradziła, że jest to jej dawny znajomy.

O tym może nie powinnam mówić, ale... ktoś mnie prześladuje. Mam stalkera. Czuję się osaczona. To inteligentny i przebiegły człowiek. Niestety, o chorym umyśle – powiedziała jurorka Mam talent.

Jest śledzona i obserwowana. Jej prześladowca stara się z nią kontaktować za wszelką cenę. Podaje się za menadżera, rozpuszcza plotki, kontaktuje się w jej imieniu z innymi znanymi osobami. Doszło nawet do tego, że próbuje negocjować za nią umowy i wyłudzać pieniądze.

Jak relacjonuje gwiazda, niezdrowa sytuacja trwa od dłuższego czasu. W rozmowie z Show, Małgorzata Foremniak zapowiedziała, że złoży w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury.

Stalking od niedawna jest w Polsce przestępstwem i podlega karze więzienia do lat trzech. Pojawia się zatem pytanie, dlaczego aktorka najpierw informuje o sprawie dziennikarzy, a dopiero później myśli o skutecznych rozwiązaniach prawnych?


Małgorzata Foremniak prześladowana 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Wracam
Sorry Boys
Wracam
Alex rozpakowuje p...
Julia Kobus
Alex rozpakowuje p...
RODZINNA WIGILA | ...
Julia Kobus
RODZINNA WIGILA | ...
PAKOWANIE PREZENTO...
Julia Kobus
PAKOWANIE PREZENTO...


loading...


skomentuj:Wasze komentarze (2): sortuj ↓

gość16-11-15, 04:33, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Jest żeczywiście z niej sex boba oj nie pogardził bym nią ukulał by sobie ją seks z nią to by była czysta przyjemność zadbał bym o nią tym bardziej że właśnie sie okazało że jest do wziecia jest samotna niema do kogo sie przytulić itp oj jak bym ją przytulał , i coś wiecej

gość16-11-15, 04:27, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Może poprostu sie bała prześladowcy . Mogła mnie wynająć do pomocy do ochrony jej pracuje w klubie nocnym jak by potrzosnoł tym jej prześladowcą to wiecej by z nim zmartwień by nie miała bo by uciekał aż by sie kużyło pod nim ale ja nie wiem też tego jak taki chory umysłowo człowiek może chodzić na wolności , w więzieniu z takhmi typami z pod ciemnej latarni to do wariatkowa

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida