czwartek 22-11-12, czytany: 6418 razy, autor: JO

Steven Tyler wywołał zamieszanie w nowojorskim klubie

Bo zaprosił fanów na imprezę.

Steven TylerSteven Tyler / Fame/Flynet
Podczas wtorkowego koncertu Aerosmith w Madison Square Garden w Nowym Jorku Steven Tyler zaprosił fanów na imprezę do klubu. Kiedy wokalista bawił się w środku, szturmujący drzwi tłum w większości musiał zostać na zewnątrz.

Jak twierdzą świadkowie, fani byli mocno rozczarowani, kiedy okazało się, że nie mogą dostać się do środka i imprezować ze swoim idolem. Tymczasem Steven Tyler szalał w towarzystwie pięknych kobiet.

Był otoczony przez modelki. Dziewczyny tańczyły na jego stoliku i dookoła niego – powiedzieli świadkowie dziennikarzom NY Post.

Można przypuszczać, że intencje wokalisty Aerosmith wobec fanów były uczciwe. Nietrudno jednak było przewidzieć, że zaproszenie na imprezę spotka się z tak dużym odzewem.

Mimo wszystko, ci którzy dostali się do środka klubu Darby w Nowym Jorku mogli porozmawiać ze Stevenem i zrobić sobie z nim zdjęcie.

Jak pisaliśmy kilka dni temu, frontman Aerosmith jest bardzo otwarty na fanów. Można go było np. spotkać serwującego pizzę, o czym możecie przeczytać tutaj.


Steven Tyler wywołał zamieszanie w nowojorskim klubie


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
:)
:)
Joe i Steven
Joe i Steven
opowiadanko takie ...
opowiadanko takie ...
Steven Tyler^^
Steven Tyler^^
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida