poniedziałek 26-11-12, czytany: 6203 razy, autor: JO

Ben Affleck zaniedbuje żonę i dzieci

Cały swój czas poświęca na promocję nowego filmu.

Ben AffleckBen Affleck / Fame/Flynet
Życie nie zawsze wygląda tak jak na lukrowanych fotografiach w kolorowych magazynach. Przez ostatnich kilka miesięcy na zdjęciach mogliśmy oglądać szczęśliwą rodzinę Bena Afflecka i Jennifer Garner.

Jeśli razem nie wybierali dyni, nie spacerowali, to na pewno robili zakupy na targu z ekologiczną żywnością. Zawsze jako szczęśliwa rodzina bez problemów. Stąd być może mylne przekonanie, że małżeństwo Afflecka jest jednym z niewielu w Hollywood, które nie przechodzi kryzysów.

Okazuje się bowiem, że ostatnie miesiące są dla rodziny Bena bardzo trudne. Ojciec i mąż poświęca cały czas na promocję filmu Operacja Argo. Jest to jego niemal autorski film – jest reżyserem, producentem i gra główną rolę.

Ben chce zgarnąć Oscara za ten film, to stało się jego obsesją. Spędza niemal cały czas w trasie promując dzieło, prawie w ogóle nie spędza czasu z Jen. Myślę, że to dla nich przełomowy moment – stwierdził informator Star Magazine.

Tymczasem Jennifer Garner poświęca swoją karierę na wspieranie męża i opiekę nad dziećmi. Nie dziwi zatem fakt, że między małżonkami coraz częściej dochodzi do kłótni.


Ben Affleck zaniedbuje żonę i córki

Ben Affleck zaniedbuje żonę i córki


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Ben Affleck, Bradl...
Ben Affleck, Bradl...
jennifer & Ben
jennifer & Ben
Jennifer Garner
Jennifer Garner
Jennifer Garner
Jennifer Garner
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida