poniedziałek 03-12-12, czytany: 11408 razy, autor: F-Word

Jacek Rozenek żałuje, że jego żona robi karierę?

Perfekcyjna Pani Domu nie ma czasu dla rodziny?

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek / © KAPiF
Bycie osobą rozpoznawalną ma swoją cenę. Nie chodzi tylko o to, że dom, w którym sprząta gosposia, fotografują obce osoby. Mowa też o zwykłych obowiązkach zawodowych, których razem z programem Perfekcyjna Pani Domu przybyło Małgorzacie Rozenek.

PPD spędza wiele dni poza domem, bo program wymaga wyjazdów na wiele dni. Owszem, co prawda wtedy Rozenek zostawia synowi ubrania z karteczkami "poniedziałek", "wtorek", "środa", ale na odległość nie jest w stanie zrobić wiele więcej. Są też wieczorne imprezy, na których wypada się pojawić. Sama przyznała w rozmowie z Vivą, że pomaga jej gosposia, a dziećmi zajmuje się niania, mąż i dziadkowie.

A kto opiekuje się Jackiem Rozenkiem? Aktor zdaniem informatora Na żywo czuje się mężem swojej żony - Małgorzata jest bardziej rozpoznawalna od niego, choć on w zawodzie aktora spędził długie lata.

- Sukces 'Perfekcyjnej Pani Domu' przerósł jego oczekiwania - mówi Na Żywo osoba z otoczenia pary. - To Jacek zachęcał żonę, by wzięła udział w castingu do programu, a teraz tego żałuje. Oczywiście cieszy się z jej sukcesów, ale brak mu jego dawnej Małgosi, skupionej na domu, ciepłej, spokojnej. Źle czuje się jako mąż swojej żony.

Z kolei Perfekcyjna Pani Domu, źle znosząc złośliwe komentarze ze strony internautów, "stała się kłębkiem nerwów, pali mnóstwo papierosów". Ponoć efekt jest taki, że w związku nie najlepiej się dzieje.

Czyżby sukces ich przerósł?

Poniżej Małgorzata Rozenek na gali Zwykły Bohater. Sama i bez obrączki.

Marcin Rozenek żałuje, że jego żona robi karierę?

Marcin Rozenek żałuje, że jego żona robi karierę?

Marcin Rozenek żałuje, że jego żona robi karierę?Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida