sobota 08-12-12, czytany: 14556 razy, autor: JO

Krzysztof Ibisz dba o byłą żonę

Robi jej kanapki do pracy, odwozi i przywozi do studia.

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz / Polsat
W Tele Tygodniu Krzysztof Ibisz wspólnie z byłą żoną Anną Zejdler-Ibisz opowiadają o tym, jak wygląda ich codzienne życie.

Zapewniają, że żyją w prawdziwej przyjaźni. Najwyraźniej nie mają innego wyjścia, bo od połowy września razem prowadzą Studio Weekend w Polsacie.

Ibisz to telewizyjny weteran. I prawdziwy dżentelmen. Odcinki na żywo nie stanowią dla niego najmniejszego problemu. Ania dopiero zadebiutowała w roli współprowadzącej program. Może jednak liczyć na wsparcie ze strony byłego męża.

Krzysztof się mną opiekuje. Przywozi do studia, odwozi. Ma przygotowane karteczki i flamastry do podkreślania tekstu. Zawsze ma dla mnie kanapkę. Na każdym kroku dba o mój komfort, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Jest lepiej niż się spodziewałam. Myślałam, że będzie większy stres, więcej nieprzewidzianych sytuacji. W końcu to jest program na żywo - powiedziała Zejdler – Ibisz.

Jak sobie radzą Krzysztof i Anna można zobaczyć już dzisiaj. W programie będą gościć Andrzeja Piasecznego i lidera Formacji Nieżywych Schabuff, Olka Klepacza. W Studio Weekend siły połączą też królowie disco polo - Sławomir Świerzyński z Bayer Full i Marcin Miller z Boys! Wystąpią razem.


Krzysztof Ibisz dba o byłą żonę


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Krzysztof Ibisz Ar...
Krzysztof Ibisz Ar...
Krzysztof Ibisz Ar...
Krzysztof Ibisz Ar...
KRZYSZTOF IBISZ
KRZYSZTOF IBISZ
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida