czwartek 13-12-12, czytany: 16381 razy, autor: JO

Monika Ordowska pod ostrzałem krytyki

Po udziale w mocno erotycznym teledysku.

Monika OrdowskaMonika Ordowska / KAPIF/YouTube
Kilka tygodni temu pisaliśmy o kontrowersyjnym, mocno erotycznym klipie duetu Boya Chile, w którym wystąpiła Monika Ordowska. Jak można było przypuszczać, teledysk wywołał spore poruszenie wśród odbiorców.

Teledysk do piosenki Make me feel zawiera bardzo odważne sceny. Czy mieszczą się one w granicach dobrego smaku? Ocena należy do samych oglądających. Pewne jest natomiast, że udział w przedsięwzięciu odbił się na życiu Moniki Ordowskiej.

Na prośbę Moniki oraz jej partnera Piotra Zelta duet Boya Chile wystosował oświadczenie w sprawie teledysku. Oto jego treść:

W związku z bardzo wieloma niesprawiedliwymi atakami na Monikę Ordowską, która zagrała w naszym najnowszym klipie pragniemy zabrać głos w sprawie. Otóż chcemy wyjaśnić, iż odważne sceny erotyczne z udziałem Moniki były jedynie grą aktorską nie mającą nic wspólnego z tym czego niektórzy doszukują się oglądając video Boya Chile. Jest nam przykro, że odbiór kreacji aktorskiej mylonej przez odbiorców z rzeczywistością tak mocno uderzył w samą Monikę. Jednocześnie pragniemy podziękować Monice za odwagę oraz za to, że mimo bardzo kontrowersyjnego pomysłu na klip zdecydowała się w nim zagrać. Chcemy podkreślić również, że wszystkie sceny kręcone były w bardzo „niewinny” sposób a cała „akcja” miała rozgrywać się jedynie w głowach oglądających.

Najwyraźniej odbiór „akcji, która miała rozgrywać się jedynie w głowach oglądających” przerósł twórców klipu.

O teledysku przeczytacie także tutaj


Monika Ordowska pod ostrzałem krytyki


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida