środa 19-12-12, czytany: 12733 razy, autor: Malbro

Nick Cannon był w związku z Kim Kardashian

Zerwał z nią bo kłamała w sprawie seks taśmy.

Nick CannonNick Cannon / Flynet
Nick Cannon, obecnie szczęśliwy mąż Mariah Carey i ojciec bliźniaków Monroe i Moroccana, w 2006 roku spotykał się z Kim Kardashian.

Związek szybko się zakończył - trwał zaledwie kilka miesięcy, a powodem rozstania była słynna seks taśma, która w 2007 roku ujrzała światło dzienne.

W programie Howard Stern Show Nick wyznał, że zerwał z Kim ponieważ skłamała w sprawie seks taśmy - twierdziła, że nie istnieje.

- Gdyby była ze mną szczera, wybaczyłbym jej, bo to było zanim zaczęliśmy się spotykać, a ona jest naprawdę wspaniałą dziewczyną. Ona jednak twierdziła, że żadnej seks taśmy nie było.

Cannon podejrzewa również, że Kardashianka miała coś wspólnego z ujawnieniem seks taśmy - w końcu to dzięki niej zyskała sławę i stała się znana już nie tylko jako ówczesna przyjaciółka Paris Hilton i córka słynnego prawnika, Roberta Kardashiana. Właśnie wtedy tak naprawdę zaczęło się jej barwne życie w świetle reflektorów.


Wracając do ich związku - zobaczcie fotki i oceńcie czy fajna była z nich para?Nick Cannon był w związku z Kim Kardashian


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Roc & Roe Cannon
Roc & Roe Cannon
Mariah Carey....
Mariah Carey....
Pierwsze urodziny ...
Pierwsze urodziny ...
Mariah z rodziną
Mariah z rodziną
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida