poniedziałek 17-09-07, czytany: 4291 razy, autor: Beverly Pills

Łepkowska wciąż zła na Kożuchowską

"Dla niej liczy się tylko kasa."

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska / © KAPiF
"Wojna" między tymi paniami jest dość dziwna. Małgorzata Kożuchowska twierdzi, że wszystko układa się dobrze, ale Ilona Łepkowska wciąż rzuca ostrymi słowami.

Po raz kolejny opowiedziała, tym razem Twojemu Imperium, jak bardzo jej zawiedziona postępowaniem aktorki. Widocznie nadal nie może tego przeboleć, a przy okazji robi małą reklamę nie tylko M jak Miłość, ale i konkurencji.

- Nic na to nie poradzę, że czujemy się przez nią oszukani. Nasza umowa nie zabrania jej grania w innych serialach. Przecież zagrała w kilku odcinkach Kryminalnych i nikt nie miał o to pretensji.

Ale to dopiero początek.

- Zależało nam tylko, żeby nie wybierała ról w serialach podobnych tematycznie. Tymczasem Małgorzata wykorzystała luki w umowie i przyjęła rolę w serialu podobnym do naszego, o podobnym tytule, i zagra w nim podobną bohaterkę.

- Myślę, że podjęła złą decyzję - kontynuuje Łepkowska. - Okazała się nielojalną osobą, dla której liczy się tylko kasa.

Co na to Kożuchowska? Stwierdziła, że nie widzi w swojej decyzji nic złego i nie ma zamiaru się z niczego tłumaczyć. W końcu ma prawo wybierać sobie pracę.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Małgorzata Kożucho...
Małgorzata Kożucho...
Małgorzata Kożucho...
Małgorzata Kożucho...
Małgorzata Kożucho...
Małgorzata Kożucho...
Małgorzata Kożucho...
Małgorzata Kożucho...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida