czwartek 03-01-13, czytany: 5526 razy, autor: JO

Wyrok w sprawie dziennikarza motoryzacyjnego Macieja Z.

Trzy lata więzienia.

Maciej ZMaciej Z / KAPIF
W wypadku, jaki spowodował Maciej Z. cztery lata temu zginął inny dziennikarz motoryzacyjny Jarosław Zabiega. Dzisiaj sąd ogłosił wyrok w tej sprawie – trzy lata więzienia.

Przypomnijmy. W 2008 roku Maciej Z. prowadził po ulicach Warszawy Ferrari F360. Na fotelu pasażera siedział dziennikarz Super Expressu Jarosław Zabiega.

Jadące z dużą prędkością ferrari, podskoczyło na nierówności drogi, Maciej Z. Stracił panowanie nad kierownicą i auto uderzyło w przęsło wiaduktu na warszawskim Mokotowie. Samochód stanął w płomieniach.

W wyniku wypadku zginął Jarosław Zabiega. Maciej Z. przeżył, ale jego zdrowie mocno ucierpiało. Przechodził długą rehabilitację.

Dzisiaj zapał wyrok w tej sprawie. Maciej Z. spędzi w więzieniu trzy lata. Ma również zasądzony ośmioletni zakaz prowadzenia pojazdów po drogach publicznych.

Prowadząca sprawę sędzia w uzasadnieniu stwierdziła, że Maciej Z. zapomniał, że to nie wyścig i porusza się po drodze publicznej.

Z ustaleń śledczych wynika, że ferrari jechało z prędkością 150 km/h na terenie, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.


Wyrok w sprawie dziennikarza motoryzacyjnego Macieja Z. 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
DZIEŃ 3  KUPIŁAM S...
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 3 KUPIŁAM S...
DZIEŃ 2 BERLIN
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 2 BERLIN
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida